Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is a nagyképű pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is a nagyképű pasik vonzanak?

Figyelt kérdés

A kedves 'mindentmegteszekérted', 'aztmondomamithallaniakarsz' nem jönnek be, akármilyen jól is néznek ki. Viszont ha valaki nagyon magabiztos, és beképzelt azt szexinek találom.

A beképzeltség alatt nem a bunkóságot értem, nem azt ha úgy bánnak velem, mint egy kutyával.

Ennek szerintetek mi állhat a hátterében?


2017. febr. 19. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Meg is erdemled hogy ugy banjanak veled :)
2017. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szövegértő olvasás egyes :D de számítottam ilyen válaszra :)
2017. febr. 19. 17:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
mert még nem tisztultak le dolgok nálad... magabiztosság, és beképzeltség ugyanis nem rokonértelmű szavak. Minden nő magabiztos férfit keres, ez teljesen normális. Csak ilyen emberre lehet alapozni, a beképzelt azonban más kategória. Egy beképzelt férfi MINDIG bunkó valakivel, és ez egyben azt is mutatja, hogy valójában nem magabiztos. Mert csak azok az emberek beképzeltek, akik máshoz mérik magukat, mert nem elégedettek azzal, akit a bőrükben látnak.
2017. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Végezz önismeretet, hogy tudj a saját kérdésedre válaszolni "Ennek szerintetek mi állhat a hátterében?" mert mi, őszintén, honnan a fenéből tudhatnánk, hogy neked miért pont ezek jönnek be?
2017. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2#-es érdekes amit írsz, van benne valami
2017. febr. 19. 17:35
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Miert lenne egyes? Ertem en mit akarsz ne aggodj nem velem van a baj, nekem itt ne osztogass Te jegyeket :D Es azert erdemled meg, hogy igy banjanak veled mert gondolom sok normalis pasit dobtal mar akik szerettek es megtettek volna erted mindent dehat ez neked nem volt jo ugyhogy legyel csak a kutyaja valakinek. Azt erdemled. Majd par ev mulva ha felnosz talan felnyilik a szemed :)
2017. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A magabiztosság és beképzeltség, nagyképűség nagyon nem ugyanaz.
2017. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ugyanazt jelenti - én saját magam magabiztosnak gondolom, de beképzelt nem vagyok. Viszont azt gondoltam, hogy vannak átfedések, hiszen aki beképzelt/nagyképű az magabiztos is, de most a kettes válaszoló elbizonytalanított :D
2017. febr. 19. 17:48
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki nagyképű, az pont nem magabiztos, csak annak próbál látszani. :D
2017. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kevered a fogalmakat,kedves Kérdező!Aki magabiztos,az megfelelő önértékeléssel rendelkezik.Aki beképzelt,az viszont túlbecsüli magát.Tedd helyre magadban,mire is vágysz egy férfitől,mert a beképzelt ember előbb-utóbb bele fog taposni a lelkedbe.Előtte pedig érj nővé belül is.A külsőségek,vagy hogy valaki jól eladja magát,önmagában nem mérvadó dolgok.
2017. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!