Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Állandó kitartással érhettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó kitartással érhettek el eredményt?

Figyelt kérdés
Van egy nő aki visszautasitott hogy nem akar engem viszont Én halálosan szerelmes vagyok belé így elhatároztam hogy állandóan keresni fogom. Minden egyes nap ott megvárom a munkahelye előtt, kitartó leszek elhatároztam és addig nem tágítok míg nem lesz az enyém.
2019. máj. 5. 08:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Férfiként nagyra értékelem a bátorságodat, de szerintem ne tedd ezt, mert ez így nem fog jóra vezetni. Maximum meg egyszer mondd meg neki, hogy tetszik neked. Egyébként mennyire ismeritek egymást?
2019. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha a tavolsagtartasi vegzes eredmenynek szamit, akkor persze.
2019. máj. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Ezt zaklatásnak hívják, és ahogy fentebb írták, tavoltartási végzés lehet belőle.
2019. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon foglalkozok ilyen papírok engem nem állítanak meg ilyen végzések
2019. máj. 5. 08:44
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Ezzel kb azt éred el, hogy távolságtartási végzést kapsz a bíróságtól.


Én nem tudom, mit gondolsz, ez hogy fog eredményre vezetni? Őszintén kérdezem, az egyik exem csinált hasonlókat. Az első alkalommal amikor váratlanul felbukkant, meglepődtem és végül is kedves volt, de a hatszázadikra már annyira idegesített az egész, hogy a maradék pozitív érzelmeimet is kiölte belőlem, előtte talán még lett volna esélye visszaszerezni, de ezzel a folyamatos nyomulással és hogy nem tartotta tiszteletben a kérésem, gyakorlatilag meggyűlöltette magát. Egyik barátnőmnél ugyanez, szakítottak a pasijával, mondta neki a barátnőm, hogy most egyedül szeretne lenni, végiggondolni a dolgokat, de a pasi csak nem hagyja békén, hívogatja és fenyegetőzik, váratlanul megjelenik a munkahelyén, szerencsétlen lány már fél bemenni dolgozni, szerinted ez bárkinél is beválik?


Az lehet egyedül célravezető ilyen helyzetben, ha elfogadod a másik visszautasítását. Nem keresed, nem bosszantod, nem idegesíted. Ez önmagában egy hatalmas plusz pont, hogy méltóságteljesen, férfiként viseled a visszautasítást. Megköszönöd, hogy őszinte volt, és ennyi. Aztán idővel, ha még mindig őt akarod, akkor esetleg megint újra próbálkozhatsz, hátha, de akkor is tiszteletben tartva hogy a nő nem akar téged.

2019. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Mi ez a távoltartási végzés? Valami bírósági ügy eredménye? Én nem vagyok a jogban jártas, de úgy tudom, hogy a rendőrség nem foglalkozik ilyen dolgokkal, amíg "vért nem látnak". Mivel lehet bebizonyítani a zaklatás vádját?
2019. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Szerinted az mit arul el rolad, hogy a masik akaratat nem tartod tiszteletben mar az elott sem, hogy kapcsolat lenne koztetek? Nem tartozik neked az a lany semmivel.

Onzo es egocentrikus szemelyisegrol arulkodik ez a hozzaallas es nem egeszseges szemelyisegrol

2019. máj. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Téged nem érdekelnek papírok? És a rendőrség, meg a rácsok, te gyökér?


Húzzál vissza anyádhoz, hogy neveljen meg, mert eddig úgy tűnik, nem sikerült.

2019. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Azt éred el, hogy megutál, és azt is megbánja, hogy találkoztatok.
2019. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Csak ezt ne csináld. Egyszer még oké, kipróbálhatod. Szerintem valld be, hogy szerelmes vagy belé és adjon neked egy esélyt. Ha nagyon nem, akkor el kell fogadnod a visszautasítást.
2019. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!