Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Abbahagynátok az ismerkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagynátok az ismerkedést egy nővel ha megtudnátok hogy mindig otthon ül, és nincs egy barátnője sem?

Figyelt kérdés

Szóval azon kívül, hogy eljár dolgozni (ahol munkatársak sincsenek a közelében), és elmegy bevásárolni, otthon tölti az idejét a 4 fal között. Hétvégére is annyi a programja, hogy elsétál a szüleihez, pár órát náluk tölt, majd hazamegy. Tulajdonképpen ez a 3 ember van az életében akikkel beszélgetni szokott, a szülei, és a testvére. Rajtuk kívül senki, még felszínes kapcsolatai sincsenek. Persze néha unalmasak az otthoni hétvégék, ilyenkor elmegy körülnézni a bevásárlóközpontba főleg ha rossz az idő, vagy autózik egyet és közben vesz egy fagyit vagy lángost amit meg tud enni a kocsiban, vagy jó időben tesz egy hosszú sétát a város szebb részein. Amúgy évek óta nem is vágyik társaságra, sokat csalódott az emberekben barátilag, és csak lefárasztja az üres csajos csevegés.

Párkapcsolatai persze voltak, velük szemben teljesen megnyílt, imád beszélgetni, nevetni, szerette a közös programokat, kirándulni, utazni, mozizni, étterembe járni, strandra menni. Hiányzik neki egy társ, akivel újra élhet, de most hogy egyedül van, inkább a munkára koncentrál és elvan otthon, annyira nincs mehetnéke hogy egymagában programokra járjon.

Szóval ha neten megismertek egy nőt, és napokon, heteken keresztül ezt válaszolja a "mit csináltál ma" kérdésre, hogy otthon volt, vagy egyedül elment ide oda, az nektek mennyire fura? Gondolom egy idő után rákérdeztek hogy nincsenek barátnői, ismerősei? Ha erre megmondja az igazat, hogy nem, nincs senkije, akkor defektesnek tartjátok és visszavonulót fújtok az ismerkedésben?


2019. máj. 6. 15:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Es hol lehet ilyen lanyal ismerkedni? En szeretnek,mivel nekem sincs haveri korom fiukent.
2019. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Csak tudnám, hogy az emberek 90%-a itt miért nem vállalja fel önmagát, és miért ír ki úgy saját magáról kérdést, hogy E/3-ban beszél?


Kérdező, én is ilyen vagyok és mégis lett párkapcsolatom.

2019. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen emberek is megtalálják a társukat, meg az örökmozgók is.
2019. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Miért hagynám abba? Nem érdekel más ember, csakis akit szeretek!
2019. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nincs ezzel gond, mindenki más, ő ilyen
2019. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez a normális, hogy ilyen. Én is sokat csalódtam, van is bennem ember gyűlölet épp elég, így ha nem kell senkit elviselnem akkor az nekem ideális
2019. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
11%

Ez nálam is így van, hogy egymagamban nem szeretek programokra járni... Környéken* szoktam sokat bolyongani, gyalogolni, jó természeti adottságok végett... (*Velencei-tó)


Kettesben/társaságban imádok sok mindent csinálni! Mozi/színház/kézi-meccs/túra/társasággal sütögetés, beszélgetés stb. :)


Szóval, no para. Én biztos nem hagynám abba a dolgot. :)

2019. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen nő kellene, dehogy hagynám abba! Én mindig is ilyen voltam, de nekem nincs kocsim meg semmilyen kapcsolatom sem volt nőkkel.

Csak azt nem értem, hogy vajon hogyan lett párkapcsolata, ha ilyen? Sőt nem is egy volt, ahogyan olvastam. Hol és hogyan sikerült férfiakkal megismerkednie? Nem gátlásos, hanem zárkózott? Bár ez utóbbi is alaposan megnehezíti az ismerkedést.

2019. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 mikeXxX ***** válasza:
24%
Lehet hogy kihagynám és mondom is miért ha nincs semmi ismerőse akkor gondolkozik sokat és nincs is gyilkosabb fegyver egy kapcsolatra mint az unalom és a találgatás .
2019. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%

Én igen, de ez csak én vagyok.

Félnék, hogy rám telepedne, ha pedig nem teleedne rám, akkor nekem lenne bűntudatom, hogy éppen unatkozik. Nagyon különböznénk egy ilyen nővel.


De láthatod, hogy nagyon sok olyan fiú válsszoló van, akinek meg pont ez a fajta unalmasabb élet jön be.

2019. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!