Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Abbahagynátok az ismerkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagynátok az ismerkedést egy nővel ha megtudnátok hogy mindig otthon ül, és nincs egy barátnője sem?

Figyelt kérdés

Szóval azon kívül, hogy eljár dolgozni (ahol munkatársak sincsenek a közelében), és elmegy bevásárolni, otthon tölti az idejét a 4 fal között. Hétvégére is annyi a programja, hogy elsétál a szüleihez, pár órát náluk tölt, majd hazamegy. Tulajdonképpen ez a 3 ember van az életében akikkel beszélgetni szokott, a szülei, és a testvére. Rajtuk kívül senki, még felszínes kapcsolatai sincsenek. Persze néha unalmasak az otthoni hétvégék, ilyenkor elmegy körülnézni a bevásárlóközpontba főleg ha rossz az idő, vagy autózik egyet és közben vesz egy fagyit vagy lángost amit meg tud enni a kocsiban, vagy jó időben tesz egy hosszú sétát a város szebb részein. Amúgy évek óta nem is vágyik társaságra, sokat csalódott az emberekben barátilag, és csak lefárasztja az üres csajos csevegés.

Párkapcsolatai persze voltak, velük szemben teljesen megnyílt, imád beszélgetni, nevetni, szerette a közös programokat, kirándulni, utazni, mozizni, étterembe járni, strandra menni. Hiányzik neki egy társ, akivel újra élhet, de most hogy egyedül van, inkább a munkára koncentrál és elvan otthon, annyira nincs mehetnéke hogy egymagában programokra járjon.

Szóval ha neten megismertek egy nőt, és napokon, heteken keresztül ezt válaszolja a "mit csináltál ma" kérdésre, hogy otthon volt, vagy egyedül elment ide oda, az nektek mennyire fura? Gondolom egy idő után rákérdeztek hogy nincsenek barátnői, ismerősei? Ha erre megmondja az igazat, hogy nem, nincs senkije, akkor defektesnek tartjátok és visszavonulót fújtok az ismerkedésben?


2019. máj. 6. 15:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
13%
Ilyen nőnél komoly problémák vannak, ha a körülötte lévő emberekkel nem tud kapcsolatot kiépíteni csak párkapcsolatot, de ilyennél a párkapcsolat is nulla lehet. Egész nap a 4 fal között súlyos depresszióra utal, ezek szerint nincs igénye a társasági életre. Én sem vagyok beszédes, de ilyen embertől menekülni kell, mert lelkisérült. Az oké ha nincsenek barátai, vannak így sokan. Az viszont túlzás hogy a rokonaival sem tart kapcsolatot. Én úgy gondolom ha egy nő a családdal illetve a körülötte élő emberekkel nem tud és nem is akar kapcsolatot létesíteni, akkor a párját hogy tudja szeretni? Az alapvető érzelmek pl szeretem a rokonaimat, szüleimet, ismerősöket és csak ezután vágyom egy másfajta érzésre, amit a páromtól várok.
2019. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11-es! Hol látod leírva, hogy a családjával nem tart kapcsolatot, nem szereti őket?! Minden hétvégén meglátogatja őket, ott ebédel velük, olyankor ott van mindig a testvére is. Más rokonuk nincs a városban.
2019. máj. 6. 18:57
 13/20 anonim ***** válasza:
54%
Unalmas élet? Itthon a 4 fal közt nem unatkozom egyedül, minden más hely baromi unalmas az átlagbéláktól.
2019. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%

#13 magadat vagy másokat áltatsz?


Tudod, azért hiteltelen, mert nem azt mondod, hogy mennyire jó, hanem átlagbélázól = savanyú a szőlő + nagyon átlátszó.


Az egyik legirritálóbb és unszimpatikusabb dolog amikor valaki úgy reklámozza magát, hogy másokat húz le (és egyben rendkívül alacsony érzelmi intelligenciára, szociális- és kommunikácios készségre vall). Te most kb mindenkit lehúztál aki szociális életet él.


Neked nincs szükséged az emberekre vagy az embereknek rád?

2019. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
16%
Ez nő főnyeremény. :D
2019. máj. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
31%
Èn ilyesmi vagyok nőként. Volt akit zavart a dolog ( azzal inkàbb rövid úton lezàrtam az ismerkedést). A férjemet pl egyàltalàn nem zavarja, hogy nincsenek baràtnőim. Egyszerűen csalódtam bennük, sose voltak igazi baràtok , és nincs rà igényem hogy legyenek . Jól megvagyok a sajàt kis elfoglaltsàgaimmal itthon. Persze a kedvesemmel elmegyünk ide- oda, de az màs.:)
2019. máj. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

8.

Az ismerkedéssel nincs gond attól, hogy valaki olyan mint amit a kérdező leír.

Èn is hasonló vagyok és nem volt probléma. Neten ismertem meg az exemet és a többi pasit is akivel randiztam. A férjemet pl netes tàrskeresőn.

Akinek gondot okoz így a z ismerkedés az elég fantàziàtlan.

2019. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

11: Írtam korábban láthattad magamról.

Annyit hozzafűznék, hogy mivel jellemzően extrovertált személyiség vagyok (ambivert ENFP), ezért én neten tartom a kapcsolatot a régi ismeretségemmel. Mióta leköltöztem a fővárosból (tavaly nyáron), nem áll sajnos módomban minden nap feljárni "bandázni". Így marad a kommunikáció voice és chat alapo(ko)n, neten. :)

Szerintem így is lehet.

2019. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én szerintem jól kijönnék vele, mert hasonlóan élek én is, persze vannak ismerősök, kollégák, egy-két haver, de ritkán találkozunk. Meg én ritkábban járok haza, meg sokat dolgozok. De ha passzolnánk más téren is, akkor szerintem nem lenne gond.
2019. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet megtalálni az ilyen nőket? : )
2019. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!