Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a szépség relativ akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szépség relativ akkor minden ember egyforma esélyel indul a társkeresés terén?

Figyelt kérdés
2019. máj. 7. 08:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem. A szépség nem relatív. Bizonyos egyéb tulajdonságok úgymond "megszépíthetnek" embereket, de ez nem azt jelenti, hogy egyenlőek az esélyek.
2019. máj. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

szerintem a relatív legfeljebb annyit jelent, hogy egy 5 pontos ember van akinek a szemében akár 6 pontos is lehet


de egy 1 pontos embert szinte senki nem fog összekeverni egy 10-essel

2019. máj. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Az, hogy a szépség realtív, nem azt jeletni, hogy mindenki szép, hanem hogy van, akit nem tartanak szépnek, de valakinek tetszik ettöl függetlenül.

Másrészt a társkeresésben nem a szépség számít, hanem az ember.

2019. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem! Igaz hogy relatív, de a szebbek/jóképűbbek nagyobb előnnyel indulnak. Több érdeklődő van feléjük mint a csunyabbaknak. Igy több esélyük van.
2019. máj. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Én inkább azt mondanám, hogy szubjektív. (Egyébként relatív is, de az kicsit mást jelent.)

Hogy mindenki egyenlő eséllyel indulna-e? Ehhez előbb tisztázni kéne, hogy mit értünk itt esély alatt? Hogy mindenki ugyanannyi nővel/pasival tudna összejönni? Na, ez így a legkevésbé sem igaz. Vagy azt, hogy mindenkinek ugyanannyi esélye van egy életre szóló, igaz szerelmet megtalálni? Ebben már jóval több a realitás.

2019. máj. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

ma 09:10


kik a csúnyábbak és kik a szépek?

2019. máj. 7. 10:05
 7/27 A kérdező kommentje:

ma 08:41


"a társkeresésben nem a szépség számít"


Akkor mi számit? Első látásra mindenki a külsőt látja és az alapján dönt. Ezt úgy kell elképzelni hogy mondjuk egy társkereső irodába képeket mutatnak neked,na már most nem a külső alapján fogsz választani? A belsőt nem látod nem de?

2019. máj. 7. 10:08
 8/27 A kérdező kommentje:

ma 08:41


Még valami eszembe jutott.


Tehát akkor ha nem a szépség számit akkor ugynanyi esélye van ennek a két személynek: Suzan Boyle - Palvin Barbi

Vagy Jáksó László - Brad Pitt

2019. máj. 7. 10:11
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem így kell ezt érteni. De van aki inkább Jáksót választaná, mint Brad Pittet, mondjuk én egyiket sem. Hiába helyes pasi Brad, nekem nem a zsánerem, nem jön be. A volt férjem egyáltalán nem egy nagy szépség, alacsony is, mégis vonzónak tartottam, mert jó a stílusa, humora, intelligens stb. Nekem ő kellett. Normál esetben, fénykép alapján egy társkeresőn 100 ból 95 nő nem őt választaná, mert nem fotogén. Mondjuk mi az életben ismerkedtünk össze, és sokat beszélgettünk, mielőtt összejöttünk.
2019. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%

“szépség relatív” = minimum átlagos, ápolt kinézetű embereknél lehet erről beszélni, viszont a durva szélsőségre már kevésbé igaz ez a relatívitás.


Egy átlagos, normális megjelenésű, ízléses ápolt ember esetén mondhatom azt, hogy vannak akik vonzódnak hozzá, de nem mindenki, eltérőek a vélemények ennek megítélésében.


Ápolatlan, ízléstelen, visszataszító külsejű embereknél többnyire mindenki egyetért abban, hogy nem szépek.


Ugyanígy talán a szélsőség másik végén, modell kinézetű embereknél, akik az átlagnál sokkal többet foglalkoznak a megjelenésükkel, náluk is a legtöbb ember egyetért abban, hogy jól néznek ki.


Amúgy az megvan, hogy a társkeresés terén nem csak a szépség mérvadó? pl. Hiába lehet valaki szép, ha egy komplett idióta, akkor társként nem fog érdekelni.

2019. máj. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!