Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 10 évvel ezelőtt érettségiztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 évvel ezelőtt érettségiztem, tele voltam álmokkal, vágyakkal. Most 28 vagyok, diplomás. Se munkám, se baráti köröm, barátnőm sosem volt. Elszúrtam az egész életemet, igaz?

Figyelt kérdés
2019. máj. 7. 09:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szúrtad el, de ideje változtatni a dolgokon.
2019. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

30 alatti, diplomás, ha egészséges, hogy nem talál melót?

Fegyveres testületek kapkodnak az emberekért.

2019. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Igen, eléggé elszúrtad. Diplomás vagy és nincs munkád, ebből jön az hogy szakmai tapasztalattal se rendelkezel így a diplomádhoz megfelelő munkát már nem igen találsz, mert 28 évesen már lennie kellene minimum 5 év gyakorlatnak, ami hiányában necces a siker.


Talpraesettnek kell lenni az élet minden területén, mert ha nem vagy az akkor mindenhol hátralöknek hogy "na, ez egy tutyimutyi". Gondolkodj el hogy mi a fő hiba ami miatt ide jutottál. És innentől kezdve nincs időd arra hogy sirasd magad, hanem tegyél azért hogy kihasználd a diplomád és előre juss. Rendezd az életed, dolgozz, erősödj meg és ha ezek megvannak akkor utolsó pont a barátnő.


Legyél kitartó és ne add fel!

2019. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#2-nek igaza van. Készenléti rendőrből is hiány van.
2019. máj. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Már ne is haragudj, de munkaerőhiány van, most csak az nem dolgzoik, aki nem akar!
2019. máj. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Még nincs veszve semmi
2019. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Bence_ ***** válasza:

Döntsd el mit akarsz.

Most sajnálod magad mert ez jó neked, ha megunod majd változtatsz.

Miért lenne elszúrva az életed? Dönthetsz!

2019. máj. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Ajánlani tudom a honvédséget! Van lehetőség külszolgálatra jó fizetés ingyen kaja, szállás viszonylag jó időt lehetsz itthon! Én is akkor vágtam bele amikor ilyen helyzetben voltam mint te és nem bántam meg! Lehet, hogy nincs senkim meg normális életem, de legalább van pénzem és önbecsülésem!
2019. máj. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon rosszul csináltál/csinálsz akkor. Ha mást nem, legalább a karriered építhetnéd... és ha itt nem találsz munkát, akkor mész amoda! Ha nem találsz a szakterületeden, keress másutt! Az a baj, hogy manapság az összes fiatal csak a diplomára hajt, de sok helyen túl sok a diplomás emiatt, hiányszakma meg tonnaszám akad. Vagyis én ezt látom kb a kétezres évek óta.

Na mindegy, nem is a diploma a lényeg, a legjobb lenne persze a szakmádban elhelyezkedni, de ha mást nem, ideiglenesen a helyedben mást is elvállalnék. Azt kell mondjam, mindenki a saját sorsa kovácsa. Nem a körülötted állók alakították így az életed, hanem Te magad, tehát te szúrtad el. De az ostobaság, hogy az egész életed elszúrtad volna. Sosem késő felállni, megrázni magad és új irányt venni. Ha lesz egy normális munkád, akkor az életed egyenesbe tudod tenni és a többi idővel jöhet majd. (baráti kör, barátnő)

Én nem írnálak le téged, csak új irányt kéne venned! Hajrá!

2019. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy álmodoztál? Tulajdonképpen mit tettél annak érdekében, hogy meg is valósuljon az álom???! Puszta ábrándozástól az biztos, hogy nem lesz semmi jó sem.

Napi semmitmondó rinya..

2019. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!