Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutathatnám meg a valódi nőiességem, szépségem?

Figyelt kérdés
Eléggé elegem lett a férfiakból.Átéltem pár hosszabb kellemetlen csalódást.Most is éppen.Nem vagyok egy férfifaló,de igen komoly csalódásokon vagyok túl.Azt vettem észre, hogy a NEM igazi férfiak alakoskodnak, és úgy építik le a kapcsolatot, hogy kisunnyognak, vagy épp elsétálnak velem a szemétledobóba, mintha csak épp moziba készülnénk.Túl odaadó vagyok, a kiválasztott férfi lábai előtt heverek(tem),mindenféle kedveskedés gyengéd gesztusra törekszem ha valaki fontos lesz számomra.Sokszor éreztem, hogy pont emiatt vagyok én a "rosszabb génálllomány", a megkapható ,a túlmegbízható az unalmas.Most dühös vagyok szeretnékén lenni a nagybetűs NŐ, aki mellett reszket egy férfi ,hogy hogyan szólítson meg.Szeretném, hogy valaki rám vágyjon, ne én udvaroltassak már be magamnak.Az milyen szánalmas?Elsősorban nők válaszát várom, hogyan szerezzek igazi magabiztosságot,nők akik tökéletesek vagytok, ezt hogyan sugározzátok magatokból?Azt akarom, hogyha a férfiak meglátnak elálljon a lélegzetük, átlagoska nő vagyok,kislányos alkat,törékenyek a vonásaim szerintem sok minden kihozható belőlem.

2019. máj. 7. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező megértelek,együtt érzek veled.24/F Nő vagy és a férfiaknak kéne kedvesebbnek lenni meg udvarolni neked,csak sok emberből kiveszik a régi jó szokások.
2019. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok nő, de a recept egyszerű, csak sajnos ez belülről jön:

Mérhetetlen férfiutálat, közöny, flegmaság, semmi kapcsolatfüggőség, érzelemmentesség, kb tökmindegy, hogy van kapcsolatod, vagy nincs, éled boldogan az életed a barátnőiddel, és kibeszéltek minden barmot.

Kb ez.

Mindehhez meg kihozod magadból külsőleg a maximumot.

2019. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Tehát te is ugyanolyanná akarsz válni mint az összes többi nő.

Az elérhetetlent akarod játszani,aztán majd csodálkozol később hogy a kutyának se kellettél.

Ha neked ez jó,akkor csináld nyugodtan,de személy szerint nekem jobban tetszik a megbízhatóság,kedvesség,odaadóság.Aki meg ezeket nem tudja értékelni az egy fasz.


20/F

2019. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha valami fáj, védekezel ellene nem?Én csak megakarom magamat védeni, plusz nem akarom magam kiszolgáltatni.
2019. máj. 7. 18:53
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Ezzel csak pont azt fogod büntetni, aki nem szolgált rá.
2019. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem pedig férfiként van elegem az ellenkezőjéből. Én még nem láttam az általad leírt odaadó nőt,csak a rideg, közönyös jégkirálynőket akiknél teperni kell egy pár mondatos beszélgetésért is, és aki soha életében nem mondaná, hogy "sajnálom", akkor sem, ha ő hibázott. Én is szeretném ha valaki végre értékelné ha azt mondom "hiányoztál" és ne csak "ok" vagy "ne ömlengj má'" Lenne a válasz.... Sokszor úgy érzem, ezek kamu kérdések mert ilyen csajok nincsenek is....
2019. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is úgy látom, hogy a gondoskodó kedvességgel nem megyek semmire sajnos évek óta... Mindenkinek vannak rossz időszakai, de ettől még nem szabad feladni a reményt. Viszont, ha azt érzed, hogy neked most másra van szükséged, akkor tedd oda magad! Ruhatár csere, fodrász, sport, tanulás, munka, önérvényesítés, kaland. Ezektől biztosan meg fog nőni az önbizalmad, de ettől még nem biztos, hogy "jobb" pasik fognak jönni.
2019. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elárulod a korod?
2019. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, szerintem nem magadat kell átfaragnod "nagybetűs" nővé, mert az már benned van.

Inkább az ön- és emberismereteden javíts, hogy a kedvességedet, odaadásodat olyan embernek add, aki meg is érdemli azt és viszonozza is. Nem mindig a ruhatárcsere meg haj és smink a megoldás, a külső édeskevés, belülről kéne megerősödnöd.

Azért vonzod a "NEM igazi férfiak"-at - ahogy te fogalmaztál - mert te nem tartod önmagad igazi nőnek. Az pedig csak belülről tud fakadni. Ezen is javíthat egy kis önismeret.

2019. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
Majd mellettem nő leszel. 31F
2019. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!