Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék egy igazi cuki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék egy igazi cuki, csendes lányt találni, aki valódi szépség, s komolyan is vesz?

Figyelt kérdés
Nem agyon sminkelt, szemüveges (mániám), visszafogottan öltözködik és értelmes. Én ennek teljesen az ellentettje vagyok: nagyszájú, magabiztos, sok nővel voltam már kapcsolatban. S amikor megpróbálok ismerkedni egy ilyen szépséggel mindig megijednek, azt hiszik csak bantanám, kihasználnám őket. (Az un. "Jócsajokkal" valóban előfordul ilyen, de velük nem os szeretnék kapcsolatot, ahhoz túl jól ismerem ezt a típust, volt már elég belőlük...) Cuki, hasonló stílusú lányok, hogyan kozeledjek felejuk? Jó tanácsok! Nagyon köszi!

2019. jan. 4. 14:27
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja én is abszolút értelmiségei vagyok, több diploma, egyetemi oktató doktorandusz, nyelvtudás termesztesen stb. Tehát nem azért tetszenek mert "okosak". Csak leírom mielőtt bárki félreértené. :)
2019. jan. 4. 14:31
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha ilyen nőt akarsz,akkor nem kell előadni első pár alkalommal azonnal,hogy mekkora egy "nőcsábász vagy".Persze nem tudom mit ,hogyan szoktál mondanimondanviselkedni,és viselkedni,de biztos mesélsz magadról valami hasonlót,ami miatt azt gondoljk,hogy csak kihasználni,és bántani akarod őket.
2019. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

HŰŰHHHHHHHAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!


ÉS???


Te úgy mész ismerkedni, hogy a nyakadban lógnak a büfés diplomáid?


Mit tudsz nyújtani? Jól nézel ki? Van pénzed? Mitől kéne téged választania a lánynak? A cuki és szép lányoknak FÉRFI való, nem szobatudós, aki 30 évesen GYIK-ezik.

2019. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Már a leírásod alapján is taszítasz.
2019. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam, mert nekem annyira fontos lenne ez, nem akasztom a nyakamba. Félreértések elkerülése miatt írtam, hogy nem szeretnék senkit kihasználni. :) igen, viszonylag jól nézek ki, nagyon jó egzisztenciám van, sokat utazok, biztos anyagi háttérrel rendelkezem. S igen, férfi vagyok, nagyon is. Az A baj, hogy a kisugárzásom, s a magabiztossagom miatt azt mondják túl erős a személyiségem, félnek, hogy megcsalnám őket, pedig érről szó sem lenne.
2019. jan. 4. 15:01
 6/22 A kérdező kommentje:
Egyébként Nem tudom mi alapján gondolod büfé diplomának, mikor a Mestert nem is itthon, hanem egy rangos külföldi egyetemen szereztem. De ez engem nem érdekel! Olyan nőt szeretnék akinek valódi értékei vannak, s nem a külsőségek fontosak a számára. Persze tudom nem könnyű ilyet találni, de az a rossz, hogy azonnal a negatív dolgokat feltételezik.
2019. jan. 4. 15:07
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"azt hiszik csak bantanám, kihasználnám őket. (Az un. "Jócsajokkal" valóban előfordul ilyen,"

Nagyon is jól le lehet vágni, hogy milyen vagy. Persze, mindig ez a szöveg megy, hogy jaj, de veled nem csinálnám. Tudod, az mutatja meg a valódi énedet, ahogy az olyan emberekkel viselkedsz, akiket nem feltétlenül kedvelsz, vagy ahogyan mások háta mögött beszélsz róluk. Tudják ezek az aranyos lányok, hogy velük is megtennéd.

2019. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem ez egyszerűen nem igaz. Éppen arról van szó, hogy már megcsömörlöttem a nagyvilági nőktől, a szeretném ha egy normális nő lenne mellettem. Csak barátom szerint a probléma az, hogy kilométerekről látszik, hogy nőcsábász voltam, s a rendes lányok félnek tőlem. Pedig szeretnék bizonyítani, de lesz remélhetőleg aki ad erre esélyt majd a normális nők közül.
2019. jan. 4. 15:17
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Idáig bűzlesz a hazudozástól. Addig bizonyítanál, amíg kicsit rá nem unnál egy visszafogott lányra és egy ilysn "jónőhöz" el nem kezdenél járogatni. Akinek minimális önbecsülése van és nem hót naiv, az nem kezd veled.
2019. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Természetesen azért kérek tanácsot mert ezt szeretném, nem is egy normális kapcsolatot. Ugyan már :) Nyilván azért keresek mindenféle megoldást, mert hazudni szeretnék, meg máshoz járni. :)))
2019. jan. 4. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!