Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutathatnám meg a valódi nőiességem, szépségem?

Figyelt kérdés
Eléggé elegem lett a férfiakból.Átéltem pár hosszabb kellemetlen csalódást.Most is éppen.Nem vagyok egy férfifaló,de igen komoly csalódásokon vagyok túl.Azt vettem észre, hogy a NEM igazi férfiak alakoskodnak, és úgy építik le a kapcsolatot, hogy kisunnyognak, vagy épp elsétálnak velem a szemétledobóba, mintha csak épp moziba készülnénk.Túl odaadó vagyok, a kiválasztott férfi lábai előtt heverek(tem),mindenféle kedveskedés gyengéd gesztusra törekszem ha valaki fontos lesz számomra.Sokszor éreztem, hogy pont emiatt vagyok én a "rosszabb génálllomány", a megkapható ,a túlmegbízható az unalmas.Most dühös vagyok szeretnékén lenni a nagybetűs NŐ, aki mellett reszket egy férfi ,hogy hogyan szólítson meg.Szeretném, hogy valaki rám vágyjon, ne én udvaroltassak már be magamnak.Az milyen szánalmas?Elsősorban nők válaszát várom, hogyan szerezzek igazi magabiztosságot,nők akik tökéletesek vagytok, ezt hogyan sugározzátok magatokból?Azt akarom, hogyha a férfiak meglátnak elálljon a lélegzetük, átlagoska nő vagyok,kislányos alkat,törékenyek a vonásaim szerintem sok minden kihozható belőlem.

2019. máj. 7. 18:25
1 2
 11/14 Rockarc ***** válasza:
40%

Ez nem onbizalom kerdes, hanem onertekelese. Ha a masikra istenkent tekintesz, akkor azonnal alarendeled magad gondolatban es mar bele is kerultel a szokasos szivasba. Olyat keress, aki veled egyenlo. El kene engedned azokat a pasikat, akik utan doglesz, hogy eszrevedd azokat is, akikkel tobbre juthatsz.


43F

2019. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%

Olvasd el a saját kérdésed úgy, mintha nem te írtad volna. Vagy add oda egy cetlin a legjobb barátaidnak, hogy a neten találtad és mi a véleményük róla.

Nekem nagyon az jön le, hogy igazából a kérdés nem arról szól, hogy kéne viselkedned máshogy a kapcsolatokban, hanem arról, hogy kéne jól választanod. Mert, ha sorozatosan ilyen pasikat fogtál ki, akkor te erre hajtasz és rosszul választasz. Az odaadó viselkedés nálam pl. alap mindkét fél részéről. Bejönnék neked? Valószínűleg nem, mert nem az a típus vagyok, akivel eddig együtt voltál.

2019. máj. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Meglepett,hogy ennyire értelmes válaszok születtek, köszönöm mindenkitől.Igaz 22 èves vagyok de volt már igazàn komoly és hosszú kapcsolatom,nem vagyok olyan naív,mint ahogyan korosztályomban sokszor előfordul.Ezentúl,megvárom hogy valaki önmagától felfigyeljen rám és nem fogok “jelentkezni”,hogy hahó itt vagyok komoly kapcsolatot akarok,ès ha nem azokat az értékeket kèpviseli amiket èn ,akkor el kell engedi.Bele kell tudnom törődni.Most amúgy is sok jutott a csalódásokból.Nem kell mindig kapcsolatban lenni,igaz szerintem úgy kerek a világ,de alamizsna,tűzoltás a magànyra az nem kell.
2019. máj. 8. 15:35
 14/14 A kérdező kommentje:
Amikor választok akkor azt hallom amit szeretnék, vagy nem mond konkrétan semmit az illető, de az elhangzottak megfelelnek.Például az nem szokott egyből kiderülni,pl. hogy imádja a nőket és nem tud elköteleződni mert annyira nem fogtam meg,vagy hogy az egész élete úgy van berendezkedve,hogy a barátoknak/karriernek szenteli vagy külföldre,vagy valami egész más dolog a lételeme ami ellehetetleníti a kapcsolatot úgy hogy nincs mögöttes akarás.HA lenne, persze minden megoldható lenne, a távolság is meg minden.Hiába beszélget az ember sokat, hogy megismerje a másikat, pl.erre konkrétan, majd ha összeköltözünk, majd ha nyaralunk ilyeneket mondanak nekem,akkor csak természetesen elvárható törődés elmulasztása és sunyítás árán derül ki,hogy háát elbeszéltünk egymás mellett.Szerintem mindkét félnek lehetnek elvárásai, az igazán nem önzőség.Viszont azt vettem észre magamon, hogy ha tapintatos vagyok és az elvárásaim nem zúdítom a másikra, és igazán kivitelezhető, jön a kisunnyogás az egész alól.Én pedig úgy érzem ,sőt vádlott leszek, hogy tönkretettem a kapcsolatot.
2019. máj. 8. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!