Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen és badoon kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen és badoon kívül aktív társkereső?

Figyelt kérdés

Tinder nem jött be tele van troll profillal és nem a sexre megyek első sorban.

Badoo tele van generált fiókokkal + túlságosan lehúzós.

23/f



2019. máj. 8. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ausztriában az okcupid elég népszerű, nem tudom otthon mennyire ismert, nekem sokkal jobban bejött, mint a tinder.
2019. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikse jó igazán.. :/
2019. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az OkCupid magyar felhasználóbázisa nevetséges. Ez az oldal alapvetően azért jött létre, hogy szellemi-lelki egyezés alapján dobjon fel a rendszer párjelölteket. Erre mit csinálnak a végtelenül jó eszű magyar lányok? Ugyanúgy a jó test meg a szép pofi alapján írnak vissza, mint egy szaros Tinderen... Mondjuk amióta tinderesítve lett az oldal, én abban sem vagyok biztos, hogy bárki megkapja az üzeneteket.


Egyébként a Randivonal talán jó lehet, de ebben a pillanatban regisztráltam úgy 5 percre és az egész megyémben találtam össz-vissz 6 lányt, aki képpel regelt és nem dohányzik. Ebből 2-nél nagy betűkkel szerepelt, hogy testalkatra NEM mackós vagy pár kg pluszos srácot keresnek. Szuper, akkor itt is kiestem. Ja, amúgy a lélegzetvételért is fizetni kell, talán lehúzósabb, mint a Badoo.


És végül ott az Első Találkozás. Nyugi, válaszolni itt sem divat a levelekre, de legalább ingyenes.

2019. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig a Tinder és a Badoo a legaktívabban használtak itt. Szerintem azokon próbálkozz tovább, vannak normálisak is rajta, csak az a bajod, hogy a sok csalódástól elveszett a motivációd, én mindenképpen folytatnám, van remény!

Na, de, hogy a kérdésedre is válaszoljak:

Én még a Randivonalt hallottam, hogy használják, de azt nem ismerem.

2019. máj. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Randivonalat én is használtam. Egész sokan vannak itt fent rajta Veszprém megyében.


Nálam is szerepelt, hogy nem mackós, mégis adtam egy mackós alkatúnak a levélváltásaink alapján esélyt és azóta ő a párom. Pedig amúgy még se a magasság-, se életkor-, se a végzettségkritériumomnak nem felelt meg. De ha meg se próbált volna írni, mert azok elriasztották volna, akkor nem lennénk mára egy pár. 30+

2019. máj. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem a randivonal felülete szimpatikusabb mint a tinderé vagy a badoé.De ahol én lakom ott vagy erősen 30+os nők.

Félreértés ne essék csalódás nem ér ezeken az oldalakon nem veszem komolyan egyáltalán.

De azért az elvárható hogy ne gagyi troll profilokat hozzanak létre emberek amit majd le lehet screenshotolni a Tinder Trash facebook csoportokba :D

2019. máj. 16. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!