Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogos-e azokra (! ) a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos-e azokra (! ) a társkereső oldalakra regizni a pasim mellett amelyekre ő is regisztált és aktív?

Figyelt kérdés

A kérdés főként irónia...

Nem azt mondom, hogy zökkenőmentes kapcsolat, de az érzéseiben soha nem kételkedtem, pedig kellett volna.

Ugyanazon a napon ír egy(?) csajnak társkeresőn aztán kicsit később nekem....( nem, nem én voltam alnéven, nem vagyok ilyen korcslelkű)

Ez milyen már?

Mit válaszolnátok ilyen szituban, aminek megvan a mondanivalója, de úgymond mégsem kéne mondjuk tvben kisípolni? Nekem csak a 'kisípolós' szavak jutnak eszembe, a jo magyar káromkodások legjava.


2018. nov. 28. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Lépj ki ebből mindkettőtöknek nyilvánvaló h hézag töltő a másik kapcsolatból az ovis megcsal visszacsalom játszmázás helyett..
2018. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, de eszem agában nincs megcsalni. Ugyanis vége ezzel. Csak hogy lássa. A 'hézagtöltés' csak az ő részéről volt. Nekem ő volt a mindenem. Nem túlzok. És tudja is.
2018. nov. 28. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És tudja is.

Itt a baj, itt baxxátok el. H ott vagytok lesitek minden kivánságát az ilyeneknek, mindent feladtok hajbókoltok a seggüket kiny játok,stb-. Ő meg tudja h bármit tesz ti nyeltek és ott maradtok. Remélem lesz eszed kilépni..

2018. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
A bosszúforralás helyett méltóságteljesen lépj ki a kapcsolatból. Ennyit tudsz tenni, mint felnőtt nő. Sajnálom.
2018. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kösz az áldozathibáztatást, az általánositást, és a vádaskodást. Ha meg az ellenkezője történik akkor az meg a pénzéhes r.banc kategória? Mi van abba hogyha valakit szeretünk akkor jót akarunk neki, esetleg elkenyeztetjük?

Most akkor melyik a jó? Nyilván nem a semmire akartam elkényeztetni, nem azért mert egy bunkó, aki megaláz, és akkor 'jajjj majd hátha belém szeret'. Nincs kisebbségi komlexusom és nem vagyok egy aldozattipus.

2018. nov. 28. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem én irtam ide a kérdésem h a párom társkeresőzik mellettem, regizzek e én is? Ez mi ha nem bunkóság és megalázása a páromnak :D Téged jo ideje aláz a párod.. Nem hinném h ma először társkeresőzött stb..
2018. nov. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 peca1000 ***** válasza:

Társkeresőzik melletted, és nem hajítottad ki?


Meg akar csalni téged, rájöttél, és te még hezitálsz?


Vagy aranyból van a farka, vagy alfahím, vagy tele van lóvéval, vagy beteg vagy!


Gondolom az sem zavarna, ha a másik szobában hetyegne egy nővel, sőt tán még oda is költöztetné.


Remélem így lesz!

2018. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdező nem azt írta hogy férfi van mellette, hanem hogy pasija van. Madarat tolláról. Gratulálok, neked is jó érzéked van a választáshoz.
2018. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!