Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedèsnèl mennyire jò ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedèsnèl mennyire jò ha a làny idöt kèr? Idöhuzàs vagy le akar koptatni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 10. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Rosszul kezdődik, de egyik sem, hanem valszeg van másik kapcsolat jobb partnerrel alakulóban.

De azért még meghagy téged mint B tervet.

2019. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló szituációban vagyok, tőlem is időt és egyedüllétet kért. Viszont tudom, hogy van egy srác a háttérben, akivel úgymond "jól elvan", de nem tud még dönteni, választani. Tartalék vagy, B terv, ahogy azt előttem is mondták. Kérdés, megvárod-e, amíg képes dönteni, vagy inkább lekoptatod te. Igazából, ha szerelmes lenne beléd, akkor nem jönne ilyen dumával. Ez nálam is így van.
2019. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó. Ha akarna téged, nem kérne időt. Különben is, mire kér időt? Hogy átgondolja, hogy mit is szeretne tulajdonképpen? Segítek ezt lefordítom : időt két, mert nem tudja eldönteni kit akar /akar e téged egyáltalán. Ha akarna, nem gondolkodna...
2019. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan azt jelenti hogy többen is versenyben vagytok.
2019. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
77%
Ismerkedésnél időkérés? Instant kuka, de azonnal. Nem érdemes időt pazarolni rá.
2019. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a fenébe és keress olyat, akinek elég érdekes és fontos vagy.
2019. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled, hagyd a francba!
2019. máj. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Te vagy a talonban, ha az alfa megunnná. Ne légy balek.
2019. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal! Nagyon kevesen állnak bele abba, hogy valójában ki tetszik nekik. Nem akar két szék között a pad alá esni, ezért téged "lebegtet". Hiányzik a tökösség (nemtől függetlenül), hogy igen, őt akarom, és a másikat akkor sem áltatom tovább, ha az első számú jelölttel nem jön össze.
2019. máj. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondott esetleg egy összetett mondatot is mellé, hogy mihez kér és mennyi időt?

Nemrég láttam itt egy kérdést, valami olyasmiről szólt hogy a srác államvizsgázott és mellette két állásban dolgozott, ezért kért ha jól emlékszem egy hónapot, addigra vége volt az államvizsgának és csak egy helyen dolgozott volna, és rendesen oda tudta tenni magát egy kapcsolatban. Nem stimmelnek a részletek, de a szituáció lényege megvan. Ez szerintem teljesen indokolt, elfogadható élethelyzet.

Ha csak úgy időt kér, átgondolni hogy mit akar, akkor esélyes hogy le akar rázni, vagy vár valamire, mondjuk arra hogy az exe vagy a jobb pasi visszajelezzen, esetleg érzelmileg nem áll készen egy kapcsolatra.

2019. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!