Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves nőként szingli barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves nőként szingli barátnők híján hol lehet ismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés

2 igazán jó barátnőm van, mindkettő külföldön él már, a családosokkal nem tudok programot csinálni, a párokkal szintén nem.A munkahelyemen csak nőkkel találkozom szinte, konditerembe egyedül járok évek óta, ott sem ismerkedtem össze senkivel, máshova pedig nincs kedvem egyedül menni.

Valami tipp? Az ismerőseim is vonogatják a vàllukat, hogy nem tudják:(



2019. máj. 11. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én hetente eljárok egy bizonyos közösség programjára, de ott is azt látom hogy nehezen megy az ismerkedés. Az utcán való leszólítás nem az én műfajom, nem hinném hogy egy normális nő komolyan venne.
2019. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mikeXxX ***** válasza:

Mintha szinte magamat olvasnám csak én férfi vagyok 😂 !

A válaszom pedig hogy bárhol megteheted nőként !

Nekem nehezebb mert ha bárhol valakivel beszélgetek akkor parasztnak néznek aki biztos csak kufircra hajt ! 40f

2019. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha tisztelettudó az illető, és nem tenyérbemászó a stílusa, én nem feltételezném, hogy szexre haht...
2019. máj. 11. 20:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Bizony más programokra is el kellene menned, mert így soha nem fogsz új ismerősökkel találkozni.
2019. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pont ez lenne a kérdés, hogy milyen programokra...
2019. máj. 11. 20:24
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Nincs kedved egy kávé mellett beszélgetni?

47Ffi

2019. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tánc, kórus, olvasókör, vitakör, zenekar/együttes (vagy csak kezdj el hangszeren játszani), nyelvtanfolyam, politizálás (ha vannak ilyen ambícióid), valamilyen csapatsport...most így hirtelen ennyi jut eszembe. Ha konkrétan ezeken a tevékenységeken nem is lesz valaki, a társaidnak lehetnek tesói, barátai, rokonai, stb.

Ne szégyelld magad meghívatni programokra (megyünk holnap kiállításra -> de jó, az engem is érdekel, nem gond, ha csatlakozom? Ilyenekre gondolok) alapvetően normális embernek tűnsz, szívesen mondanak igent, hidd el.

2019. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedv nélkül nehéz ismerkedni. Szóval vagy megerulteted magad, és nyitsz a világra meg az új emberek felé, vagy marad a mostani helyzet.


Munkahelyeden meg nem kell, hogy barátnőiddé váljanak az ottaniak, de ha valakit rá tudsz venni, hogy kimozduljatok együtt, az már egy lehetőség lenne.


Edzeni lehet máshova is járni. Nameg vannak másfajta edzések is, ahol mindkét nem ott van.

Elkezdhetnél egy tanfolyamot.

Belekezdhetnél egy új társas hobbiba (tánc pl).

Rokonok is akár össze tudnak hozni valakivel.


Szóval te felsoroltál egy csomó kifogást. Ezt az energiát fordíthatnád arra, hogy a lehetőségeidet keresed!

2019. máj. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Itt, velem.
2019. máj. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hangszeren is játszom, sok mindnhez értek, és sok minden érdekel, de nagyrèszt csajos hobbik.

És pont az a probléma, hogy nehezen nyitok mások felé, egyedül pedig plàne..

2019. máj. 12. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!