Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, milyen lányt/nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen lányt/nőt tartotok csúnyának?

Figyelt kérdés
2019. máj. 12. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Akit ránézésre visszataszítónak találunk. Nem recept szerint megy ez, hogy akinek 8,3 centiméternél hosszabb a füle, az ronda.
2019. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nincs rá általános szabály, egyértelmű.

Volt már olyan lány, akire azt mondtátok, hogy na ő sosem tudna az esetem lenni?

Milyen külsővel rendelkezett?

2019. máj. 12. 09:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha valaki nincs nagyon elhízva, ápolt és figyel magára, akkor simán ellensúlyozni tudja a genetikai defekteket.
2019. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
A legtöbb nő külsőre teljesen átlagos. Fiatalon, nem elhízva, nem szétvarrva..., őket vonzónak tekintjük. Ettől az állapottól minél inkább eltér valaki felfele, annál inkább szépnek, és minél inkább eltér lefele, annál kevésbé szépnek tartjuk. Ha extrém módon eltér a külseje az átlagostól lefele, akkor nevezzük csúnyának: pl. extrém vékony/elhízott, nem nőiesek a vonalai, nem szimmetrikus az arca.
2019. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szélsőségesen kövér vagy sovány, rengeteg smink, SZTK-keretes szemüveg, férfiasan rövid haj.
2019. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kell túlmisztifikálni ezt a szépség-csúnyaság kérdést. Manapság bárki csúnyának tartja magát.


Szerintem az csúnya, aki ápolatlan, torz. Esetleg sok esetben az ember a "csúnya" szó helyett használhatná a "nem az esetem" kifejezést, amikor azt szeretné kifejezni, hogy egy illető férfi/nő nem jön be neki. Ettől még nem lesz valaki csúnya, max közömbös.

2019. máj. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
#5 Mi bajod az SZTK-keretes szemüveggel? Tudtommal az divatos manapság, miért lenne ronda?
2019. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
#7 Gusztustalan, ocsmány, ízléstelen, ormótlan. Ez nem zárja ki, hogy divatos legyen, sőt.
2019. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!