Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti mit neztek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti mit neztek meg elsokent egy lanyon? Es mit tartotok egy lanyon undoritonak/csunyanak?

Figyelt kérdés

Csaakmert most jarom ki a nyolcadikat es eddig meg egy pasim sem volt kozben az osszes evfolyamtarsamnak volt. Ez nagyon bant, az osztalyomban mindenki engem utal a legjobban, csufolnak, cikiznek, es azt mondja allandoan 3-4 fiu hogy : Csunya vagy!!! :'(

De ebbol az a lenyeg hogy most nem tudom mi az igazsag mer a sulin kivul mindenki megbamul, megnez alaposan elol-hatul!!!!

Szoval sulin kivul anyunak azt mondja szinte mindenki hogy milyen szep lanya van!! Akkor most mivan??? :D



2013. dec. 28. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igy kép nélkül nehéz vélemyént mondani küldesz privátba?
2013. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem szoptad le őket idejében.
2013. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tetszel annak a 3-4 fiúnak :D. Csak annyira gyerekesek hogy nem tudják máshogy kifejezni :D. Sz*rd le őket. Amm én egy lányon az arcát nézem meg elsőnek aztán megyek lejjebb :D.
2013. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A pokol a 8.-ik évfolyam.
2013. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Küldj képet.
2013. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Hű, most járod ki a nyolcadikat és még nem volt barátod? Akkor már ne is nagyon reménykedj semmiben. Sebaj, a cicákkal úgyis kevesebb a gond mint egy fiúval.
2013. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ne hallgass rájuk, ha mások megnéznek akkor nyilván szép vagy :)
2013. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Frepi voook ***** válasza:

8kg vakolatot undorítónak tartom és szerintem nem vagy ezzel egyedül. Az osztálytársaid meg szard le :)

Amúgy először mivel mást nem tudok, arc aztán mell/fenék.


Egy képet küldhetsz, kíváncsi vagyok. :D

2013. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sulin kívül még vannak értelmes, idősebb emberek. Sulin belül meg éretlen kis tacskók, akik már a saját nemük felé vonzódnak inkább. Tisztelet a kivételnek, de azok meg általában meghúzódnak. Szóval azok véleményét kérdezd, akik a legkevésbé beszédesek:)
2013. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Koszii, nagyon helyesek/kedvesek vagytok :)))

Am kepet sajnos nem tudok mert telefonrol vagyok :D

2013. dec. 28. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!