Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti tudtok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti tudtok egy olyan nőre csak barátként tekinteni, akit nem tartotok csúnyának és szellemi-, lelki síkon abszolút egy hullámhosszon vagytok?

Figyelt kérdés
Barátság alatt jelen esetben nem haverságot értek, hanem tényleg szoros baráti kapcsolatot.
2016. nov. 20. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehezen. Biztos lenne olyan része a barátságnak, amikor többet szeretnék.
2016. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mit tennél annál a résznél? Tegyük fel, hogy az illető nem elérhető kapcsolat céljából. Mondjuk házas és jó a kapcsolata a férjével, boldog, tehát nem egy rossz házasságban vergődik.
2016. nov. 20. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Évekig csendben szenvedtem, aztán előálltam az érzéseimmel. Azt mondta ebből nem lehet semmi olyasmi, de barátként fontos vagyok neki. Nekem ez kevés volt, így "szakítottam" vele. Tíz éve nem beszéltünk. Ő vesztett egy barátot én meg pár évet az életemből.

Soha többet nem barátkozok nőkkel :)

2016. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg annyira egy hullámhosszon lennénk, akkor én is egy idő után hanyagolnám a barátságot. Ne érts félre, én "hiszek" a férfi-női barátságban, nekem a legtöbb barátom nő, és nagyon jól kijövünk, senki nem akar többet. (Bár volt olyan akivel szemben volt több érzés, megbeszéltük, túljutottunk rajta) Azonban ha valakibe úgy nagyon beleszeretnék, onnantól az csak szenvedés. Ha ezt sikerül elkerülni akkor szerintem lehet tartósan egy jó baráti kapcsolat, ha meg egy ilyen is megtörténik akkor nem szabad barátként maradni, mert az egyik félnek nagyon rossz.
2016. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fő kérdés, hogy létezik-e egyáltalán olyan, hogy egy férfi csak barátként tekint egy nőre annak ellenére, hogy nem tartja külsőleg sem visszataszítónak. A "ha már megtörtént" kérdést csak az első válaszadó ihlette:)


Tehát ha jól értem, kedves utolsó, te tudsz egy lánnyal szoros barátságot ápolni úgy, hogy közben nem zúgsz bele:)

2016. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!