Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy pasi egyedül lakik egy albérletben, és hogy béna a nők területén?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 17:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
amíg nem akar tőlem semmit, annyira mindegy
2016. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az első egyáltalán nem ciki, azért kell egy barátnő, hogy ne legyél egyedül. Ezerszer jobb, mint a mamahotel. A bénaság azonban elég komoly hendikep, azt pedig huszonévesen kínkeserves küzdelmek árán tudsz csak helyrehozni, amit tizenévesen elmulasztottál. Ilyenkor már tényleg érdemes elgondolkozni az alkalomszerű örömlány látogatásban, mert a kezdeti lökést csak ők fogják tudni megadni, hacsak nem találsz valami roppant toleráns és megértő lányt, akit a tapasztalatlanságot abszolút nem érdekli.
2016. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
#2 biztos jobb kisz@rni a fizetésed 50-80%át egy albérletre, ahova mondhatni csak aludni jársz haza! A legjobb vbefektetés
2016. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

OFF

A mamahotelnél nincs jobb és praktikusabb! Ha nem lenne komoly párkapcsolatom, eszem ágába nem jutott volna eljönni a szüleimtől. Nem kell kihajítani a fizum 75%-át albérletre, közös a házimunka, és a szüleim is jól jönnek ki az egészből, hiszen fizetem a rezsi, kaja és egyéb kiadások egy részét. A legfrankóbb dolog a világon, ha valaki jó viszonyban van a szüleivel.

2016. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nekem kimondottan jó pont volt a páromnál, hogy évek óta egyedül élt albérletben, mikor megismerkedtünk. Egyrészt ezzel bizonyította az önállóságát, másrészt a randizós időszakban bármikor mehettem hozzá, nem kellett a családtagokhoz alkalmazkodni, végigszexelhettük a lakás minden egyes pontját, stb.

(Mielőtt bárki belekötne: ő a város központjában lakott, én pedig a város szélén (saját lakásban), tehát mindkettőn számára praktikusabb volt, hogy az esetek 90%-ában én mentem hozzá.)

2016. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

# 4: Ezek is fontos szempontok, de:

Nem árt, ha valaki munka miatt mobil, és akkor mondjuk nem a fizetése 75%-át költi albira, hanem csak a 40-50%-át, mert az ország másik végében (szülőktől távol) többet is tud keresni. A párom vidéki kisvárosból származik, ott a végzettségével nem tudott volna igazán érvényesülni. Élt már több helyen az országban (egyedül, albérletben), és keres annyit, hogy bőven fenn tudja tartani. Persze értem én, hogy a mamahotel kényelmes, de én nem tudom felnőttnek tekinteni azt, aki ezt az utat választja.

2016. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

#6

A mamahotel nyilván akkor normális számomra is, ha az illető tanul és/vagy dolgozik, ergo nem otthon ücsörög és etetik a szülei. Ha pedig nem kap munkát a mamahotel környékén, akkor természetes, hogy megemeli a kisfenekét és megy, mert MUSZÁJ.


Csak manapság egy csúnya ködösítés folyik - a mamahotel kifejezést nemcsak azokra az esetekre használják, amikor az illető kiszolgáltatja, hovatovább kitartatja magát a szüleivel, hanem amikor valaki normális, célszerű megfontolások következtében gazdaságosabbnak és kényelmesebbnek tartja az otthon maradást. Pl. dolgozik, beszáll a rezsibe, házimunkába, továbbá teszi félre a kis pénzét a jövőjére (lakás, kocsi, akármi).


Főváros melletti kisvárosban éltem a szüleim tehermentes, 85 négyzetméteres ingatlanában. Minek költöztem volna be a fővárosba, ahol végeztem a dolgomat? Pontosan annyi idő volt az utazásom, mintha a városban laktam volna, ellenben saját zsebből igen nagy pazarlás lett volna a havi 100 ezret kiadni a lakásra és rezsire (most már havi 100 + rezsitől indulnak a 27 négyzetméteres lukak a gettó közepén is). Szobát meg pláne minek vegyek ki? Napi 10 perc utazást megspórolok, cserébe összeköltözöm másik X emberrel. Teljesen felesleges, meggondolatlan dolog, és luxus is.


Nem a saját albérlettől lesz valaki önálló, legfeljebb rákényszerül, ha előtte anyuci-apuci fényesre nyalta a fenekét... nem kell ahhoz külön költözni, hogy megtanuljon az ember háztartást vezetni, csekket fizetni, bevásárolni, gazdálkodni a pénzével, stb. Sőt, kifejezetten gáz, ha valaki ezt elköltözés után tanulja meg, néhány alkalommal jól pofára esve.

2016. nov. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Semmilyen formában sem ciki, hogy egyedül laksz. Az menő!!

Illetve nem ciki a csajos sztori, ha átmeneti.

Fiatalon sok mindent még csak tanul az ember!

Kapd össze magad, gyakoroljál sokat- csajos esetekre értem, tedd ki magad kihívásoknak, különben ez magától nem fog megváltozni.

Nem szégyen a pofára esés, de az, ha idősebb korodban is bénácska maradsz, az sok mindent befolyásolhat, mint pl. lehet nem lesz olyan barátnőd/feleséged, amilyet szeretnél- mert lehet nem áll majd veled szóba.

Amúgy, személyiség kérdése is ez az egész, de ha próbálod folyamatosan javítani magad/ személyiséged, akkor hihetetlen javuláson tudsz átmenni pár év alatt.

(Tudod, van a "miből lesz a cserebogár?" szólás. :) ) Hajrá, hinned kell magadban, és nem kell majd többé kérdezned, hogy ciki-e, mert leszel annyira magabiztos és tapasztalt, hogy elfogadod magad olyannak, amilyen vagy és tudni fogod, hogy jó vagy!!

2016. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

8 as

Bárcsak ilyen könnyen menne.fogalmam sincsen hogyan kezdjem el hogy legyen barátnőm.Nem tudom hol ismerkedhetnék,bátorságom nincsen oda menni a nőkhöz.Azt se tudom hogy a köszönés után mit mondjak!Elég nehéz helyzetben vagyok.Kezdem úgy érezni hogy ez nem fog változni. :(

2016. nov. 2. 21:40
 10/20 Evengelier válasza:

Bárki bármit mond a Mamahotelről, nem lehet egy életen át ott maradni. Kényelmesebb olcsóbb, de nem tudod te milyen remek helyzetben vagy valójában. Én ugyanabban a cipőben járok mint te. Igen még mindig. De sokat javított a helyzeten hogy önálló lehetek végre. Azt javaslom te is használd ki. Tudom milyen érzés az mikor odamész egy nőhöz és az a fojtogató érzés mikor levegőt sem tudsz venni, a szíved meg 1000-el zakatol és nem tudod mit mondj mert annyira görcsösen akarod a figyelmét, hogy végül ezzel szúrod el. Ne aggódj, ideiglenes. El fog múlni! Ha változtatni akarsz ezen. Mert gondolom akarsz és hidd el előbb utóbb a saját gyengeséged annyira az agyadra fog menni, hogy fogcsikorgatva is de már szinte dühből is tenni akarsz majd ellenkezőjéről és mikor megléped ezeket a bizonyos dolgokat, mersz majd olyan dolgokat tenni amikre nem is gondoltál, na akkor fog leesni, hogy minek is bonyolítottam én ezt ennyire?


A lényeg... hozd meg a döntést és tarts ki mellette. Ne jövőn és múlton agyalj hanem a jelenben élj! Tenni kell nem tudni! És hidd el működik.

2016. nov. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!