Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent ha a férfi akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a férfi akivel ismerkedem ilyen kijelentést tesz?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szadista, de a játékokban igen, és ott élem ki magam.
2019. máj. 12. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Számítógépes játékokra gondol és társaira.
2019. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyen válaszra gondoltam nyilván. Hanem hogy érdemes-e egy ilyen emberrel összejönni, aki ilyeneket mond?
2019. máj. 12. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy milyen játékokban, számítógépes, vagy élőben. Tudod.

Mert nem lesz valaki pszicho ha GTA-ban elüt ötven embert, mert ott kiéli magát, mert rossz napja volt.

De ha mondjuk szadizni akar téged az ágyban, de te nem akarod, akkor megint más a helyzet.

2019. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Számítógépes játékokra gondolt.
2019. máj. 12. 16:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor ezt jelenti. Hogy amikor játszik, ott nem kegyelmez.

Engem nem zavarna, de ha téged igen, innentől a te döntésed.

2019. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%

Számitógép? Játék? Nem férfi még, csak fiú.

F.

2019. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam már eleve a játék is problémás, főleg, ha naponta játszik, mert az is függőség. Az agresszió meg semmikor sem jó. Pszichológiájáról olvass. Szerintem van a háttérben "normál" agresszió is. Szerencsés esetben tényleg elég egy-egy játék, hogy levezesse, de ha mondjuk nem tudja megtenni, akkor vajon tombolni kezd?

Tudom, kicsit túltoltam, de akkor sem szimpi. Remélem, ír neked egy pasi, aki szintén játszik és megnyugtat, hogy ez csak játék.

2019. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: Miben más, mint naponta megnézni egy sorozat részt, vagy bekapcsolni a tévét? Sosem értettem az ilyet. Van aki így lazít, van aki másképp... nem kell egyből kombinálni
2019. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7: Hú, de fogyatékos vagy....
2019. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!