Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagyon alacsony 154 cmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon alacsony 154 cmes férfi valóban csak pénzzel tudna barátnőt szerezni, tehát lehet bármilyen jó tulajdonsága külső és belső terén, akkor sem fog kelleni egy nőnek sem?

Figyelt kérdés
2019. máj. 11. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

A legtöbb nő önmagánál magasabb férfit akar. Elég kevés olyan nő van, aki 154 cm alatti és ők is inkább a magasabb férfit választják, ha az is van képben.

Szóval igen, lényegében valószínűleg csak valami nagyon jó extra tulajdonsággal lehet nyerő az illető. Extra helyes arc, izmos test, pénz, stb.

2019. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Ha a világ leggazdagabb csávója lenne se kellene. Hogy nezne már ki mellettem mikor én se vagyok egy magas csak 159cm de kb lenne egy hónaljcirkálom


N

2019. máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Vannak alacsony nők, a magasság kevésbé számít, mint gondolnád, én 185 vagyok, fogadunk hogy neked hamarabb lesz csajod?
2019. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Általában nem a magasság a gond, hanem a komplexusok, amiket okoz. Elég jól ismerem, a férjem alacsonyabb nálam, és előtte neki is voltam komplexusai.
2019. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
#4: Oké és a komplexusai mi miatt alakultak ki? Az alacsonysága miatti elutasításokból. Ugyanott vagyunk...
2019. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Akinek másoktól függ az önértékelése, az ne a csajozással foglalkozzon, hanem rakja rendbe a saját lelkét
2019. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem.

Több pár van az ismerőseim között, akiknél a hölgy egy fejjel is magasabb, mint a férje. Boldogok.

[link]

2019. máj. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem a magasság számít a legtöbb nőnél, hanem az ápoltság, nyitottság, sárm, humor, férfiasság, empátia, a szerethetőség.
2019. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Nagymamám válláig ért a nagypapám. Halálukig szeretetben éltek.

A férjem éppen hogy csak olyan magas, mint én.

Első időben tapintatból lapos sarkú cipőt viseltem. Kikérte magának. Elvitt egy üzletbe és vett nekem egy gyönyörű, magas sarkú cipőt, és magabiztosan sétált velem, kézen fogva.

Felejtsd el a magasságodat, akkor a környezeted sem foglalkozik vele.

2019. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Próbálkozz alacsony nőknél. Én 175 cm vagyok, nyilván esélyed sem lenne nálam. De egy 150 cm-s hölgynél igen.
2019. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!