Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy írjak rá egy lányra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá egy lányra a facebookon?

Figyelt kérdés

Úgy szoktam rá írni lányokra hogy: Szia! Szimpatikus vagy. Lenne kedved ismerkedni. Vagy: Szia! Gyönyörű vagy a képeken. Szia! Tetszel nekem és szeretnélek meg ismerni. Szia! Láttalak Badoon. Nagyon szép vagy a képeken.

Szia!


Csak a sima szia! szokott bejönni, és akkor szoktam kérdezni hogy hova valósi, suliba jár, minek tanul.

Csak az a gond nem szoktak visszakérdezni csak válaszolnak a kérdéseimre. 1x Volt egy lány akivel ellehetett kicsit beszélgetni és ő is kérdezett hol dolgozok. Csak neki fura volt az egész hogy rá írtam, meg van barátja, de azt mondta barátok lehetünk, néha azért volt bunkó is. De elég messze lakik tőlem és ezért se lett volna jó.



Rosszul írok rá a lányokra?


Élőbe így szoktam:

Megy be a váróterembe egy lány sietve, és olyan hirtelen ott lett, hogy ezt kérdeztem tőle: Szia rá érsz egy kicsit beszélgetni (persze elutasított hogy nem és nem ér rá) Meg így is szoktam: Szia szimpatikus vagy lenne kedved ismerkedni (persze elutasított). Meg volt olyan is ez munkahelyen hogy oda mentem hozzá és érdeklődtem felőle mióta dolgozik itt hova valósi, de csak válaszolgatott, és rákérdeztem lenne kedved ismerkedni és ő is elutasított.


Vagy nem vagyok jó képű ez a baj?



2019. máj. 12. 16:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt baromira nem a kinézeteddel van a baj. Mindig rosszkor, rossz helyen, hülye kérdésekkel próbálkozol. 1. A facebook nem ismerkedésre van + engem, meg szerintem sok lányt is rémiszt a tudat, hogy egy vadidegen csakúgy a semmiből rámír, aki ki tudja hogy akadt az adatlapomra. Az ilyenek miatt sincs már profilképem. 2. A "lenne kedved ismekredni" borzasztó gagyi.


Ha már facen akarsz ismerkedni, akkor legalább lépj be érdeklődésednek megfelelő csoportba, ott ha kommenteknél alakul a beszélgetés valakivel, akkor leglaább már van egy közös pont, és rá tudsz írni.

2019. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó kérdésedre nem lehet válaszolni, hiszem nem látunk téged :D

De egyébként szerintem sem jó, ha úgy írsz Facebookon a lányokra, ahogy fent említetted.

Még ha jól is esik az egomnak, hogy “de gyönyörű vagy”, mégsem érzem azt, hogy beszélni akarok veled.

Élőben sem lenne szimpatikus, ha csak így “letámadnál”. Zavarban érezném magam, inkább menekülni akarnék

Személy szerint én így érzem, gondolom.

21/N

2019. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Nincs olyan nő a világon, akinek a "szia van kedved ismerkedni?" unalmas, lagymatag szöveg kicsit is megmozgatná a fantáziáját. Légy kreativ, találj ki valami jobb szöveget, de ne valami szánalmas csajozós dumát vagy valami valóságtól elrugaszkodott hülyeséget, hanem olyasmit, amivel legalább minimálisan felkelted a lány figyelmét.


Sose kérdezd meg direktbe, hogy lenne-e kedve ismerkedni, főleg munkahelyen ne. Ha már látod rajta a hajlandóságot, hogy szóba áll veled, és a tőmondatoknál kicsit összetettebben válaszol, akkor már van némi esélyed. De akkor se kérdezz ilyet, hogy lenne-e kedve ismerkedni, úgyis látod rajta, hogy van-e.

Vannak nyíltabb emberek, akik könnyebben ismerkednek, és vannak, akiket kicsit tovább kell nyúzni, mert pl. félénkek. Rá kell érezni arra a pontra, amikor még nem vagy túl nyomulós, de érzi, hogy akarsz tőle valamit.

Az akarsz-e ismerkedni kb. a legbénább kérdés, amit fel lehet tenni. Vedd alapnak, hogy igen, akar. Ha nem akar, úgyis jelzi, akkor meg kocc van.

2019. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Olyant írgatok hogy a képén látok hogy a barátnőjivel erdőben van.


Akkor írhatok neki olyant hogy Szekszárdon tud e jó helyet ahova elmehetnénk majd.

De lehet nyumolos, igaz?


Van kb 8 lány aki bejön.


Van olyan is aki mintha láttam volna a buszon, gondoltam meg kérdezném hogy olyan ismerős vagy valahonnan, én is neked.

Ez is nyumolos?

2019. máj. 12. 17:39
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne erőltesd a Facebookos ismerkedést...
2019. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

És ez jó szöveg élőbe?

Szia zavarhatlak egy pillanatra.


Videos srácnak így sikerült neki.

2019. máj. 12. 17:49
 7/24 anonim ***** válasza:
52%

Ilyen szöveggel a büdös életben nem fogsz becsajozni, kérdező. Valami egyedi, valami meghökkentő kell indításnak, különben óhatatlanul megy a leveled a többi tízezer hasonló mellé, amivel az ötlettelen fúk próbálkoztak.

Én, amikor divatba jött az internet, és gondoltam, ott is kipróbálom magam, megkérdeztem pl, hogy "Szia! Lehet felétek tyúkot lopni?" Na, képzelheted, mit gondolt rólam az ominózus csaj! De pontosan ez volt a cél; beférkőzni a tudatába, felkelteni az érdeklődését. Elárulom neked, egyetlen egy sem volt, aki néhány napon belül ilyen, vagy olyan formában nem írt volna vissza. Onnan meg már megindul a párbeszéd, tehát sínen volt a dolog.

2019. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

A többiek már elmondták, hogy mi a baj. Plusz az ilyen sablon szövegeknél látszik, hogy te ezeket már x másik lánynak elküldted. Látszik rajtad, hogy neked szinte mindegy csak luk legyen rajta. Ez a tudat szerintem kevés embernek vonzó. Látszik hogy nagyon erőlteted ezt a dolgot, ahelyett, hogy csak élnéd az életed.

Az is látszik hogy nem ismered az alapvető etikettet. Idegenektől, főleg lányoktól kérdezgetni személyes információt elég bunkóság és a másik félnek meg veszélyes kiadni. Neked ezt nem mondták még? Az információval vissza lehet élni. Pl odamegy a munkahelyére, iskolájához és zaklatja, megtámadja... Azt meg tényleg nem is értem, hogy olyanhoz miért mész oda akin látod hogy siet???

A 'szia zavarhatlank egy pillanatra' meg tudod kinek a tipikus dumája? Akik pénzt meg egyebeket szoktak koldulni. Rossz módszer én ha meghallom fordulok is sarkon azonnal mert mindig ezzel találnak meg a koldulók az állomásokon.

2019. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Van egy történetem erdőről.

Haverommal voltunk én meg akartam vízet merni de leszakad a föld és bele estem a vízbe teloval pénzel együt.


Erről érdemes beszélni az erdős lánnyal?

2019. máj. 12. 18:04
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem b4szogatás,de a helyesírásod is siralmas.

Ha én ezt az írást olvasnám,tuti,hogy nem írnék vissza.

Sokat kell még fejlődni.

2019. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!