Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem lenne jobb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem lenne jobb ha a lányok a próbálkozásokra nem nem válaszolnának, hanem elmondanák őszintén hogy mi volt a rossz, kielemeznék a helyzetet?

Figyelt kérdés
Így legalább tudnák a férfiak hogy min kell változtatni hogy jobb legyen, nagyobb legyen a sikerük a következőnél, előre fel tudjanak készülni. Vagy megmondanák hogy miért nem jön be az illető. Vagy még rosszabb lenne a helyzet mint most? De leszögezem hogy az az egyik leg szánalmasabb dolog hogy nem válaszolnak, vagy elhajtják bunkó módon a férfiakat esélyt sem adva, így találgasson a férfi hogy mi volt a baj (tisztelet a kevés kivételnek) mert ugyan vannak akik tisztességesen megmondják hogy van barátjuk, vagy nem keresnek senkit.
2019. máj. 12. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem lenne jobb, a többség minimális és építő jellegű kritikát sem visel el.
2019. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem neked jogod volt a csajt kiválasztani, akiktől akarsz valamit, neki meg joga van nemet mondani, és nem megindokolni. Sok embert megbántanának, és rengetegen sértődnének meg, mert képtelenek elhinni, hogy VAN velük baj, néha nem is kicsi.

Mi lenne akkor az értelme? A csaj kielemzi neked, hogy ha vele akarsz lenni, akkor ilyennek meg olyannak kéne lenned, te meg kiakadsz, hogy mik ezek az elvárások, kéremszépen!


Nem veszekedni akarok, de szerintem biztos ez lenne. Volt, hogy mondtam a srácnak, hogy ne ezekkel a gagyi szövegekkel akarjon csajozni, mert nem poénos, erre megkaptam, hogy a nőknek nincs humorérzéke, és ja, haljak meg amúgy is. :D


Semmi szánalmas nincs abban ha nem válaszolnak, inkább el lehetne gondolkodni, hogy mi a baj, nem másnak kéne rávezetni őket, plusz túllépni a dolgon. Mindjárt jönnek a kommentek, hogy de ezer elutasítás után blabla.. Ugyan, ezer elutasításnál már tényleg nem az egész női társadalomban van a hiba.


Szóval csapjatok rá a nemvolthasznosra de íziben, és ja, ezeket a tanácsokat se vegyétek komolyan.

2019. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Én párszor elmondtam, mindig sértődés és lelkiterror lett a vége a dolognak, ráadásul elkezdtek zaklatni is. Szóval ha valaki megkér szívesen elmondom neki, de külön nincs kedvem órákon át magyarázkodni miért nem jön be az illető (azért ilyen hosszas, mert nem érti meg).
2019. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem varhatsz el indoklást egy olyan interakcioban, ami teljesen egyoldalú, és a másik nem akarta. Senkinek nincs kedve helyzetelemzesre egy kéretlen beprobalkozasnal.
2019. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Az emberek nem gépek, az érzéseket nem lehet irényítani sem pedig megmagyarázmni. Vagy hogy valakivel még nem is beszéltél de már unszimpatikus, idegesítő vagy ijesztő. Nem csak romantikus értelemben. Emellett a lányok nem klónok, ami az egyik lánynak negatívum, az a másiknak akár vonzó is lehet. Milyen jogon várod el a lánytól hogy pő az idejuét arra pazarolja hogy egy idegennek magyarázkodjon? Nem tartozik neked semmivel. És ha többen próbálkoznak nála, akkor ne legyen élete hanem egész nap csak elemezgessen? Ilyen analitukus szemlélettel menjél inkább matematikusnak, ott talán kaphatsz pontos válaszokat! Az emberi társaságot meg inkább hagyjad.
2019. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Fölösleges kielemezni. Én válaszolok, de legfeljebb azt mondom, hogy nem egymást keressük, nem illünk össze, és ez legyen elég. Ha elutasítok valakit, nem feltétlenül jelenti azt, hogy bármi baj lenne vele, attól, hogy valaki hozzám nem passzol, még nem jelenti azt, hogy máshoz sem. Fölöslegesen meg senkinek nem akarom húzni az idejét.
2019. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem várhatod el, azt kell elemezned, hogy milyen lányoknak tetszettél eddig, akik neked tetszettek, nekik milyen figurák tetszenek, az alapján próbálkozhatsz kb. szerintem, az a baj, hogy nem megy neked ösztönösen úgy tűnik, ezt a világot nem nekünk találták ki.
2019. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem lenne jobb, mert úgy akaratlanul is még jobban megbántanának. Egyébként meg a nem az nem, a kifejtés sem változtatna a lényegen.
2019. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem lenne értelme!

Sokkal fiatalabb koromban engem is foglalkoztatott a dolog, ezért ha csak tehettem, utánakérdeztettem az okoknak.

Ugyanolyan viselkedés mellett az egyik csajtól az a visszajelzés jött, hogy túl rámenős vagyok, a másik pedig elmondása szerint nem is gondolta volna, hogy én akarok tőle valamit, ezért csak havernak könyvelt el. Ismétlem, ugyanúgy viselkedtem.


Tehát nincs értelme, ami egyiknek tetszik, másiknak nem.

A legjobb taktika, hogy mindig magadat adod, mert ha te állandó vagy, találni fogsz olyat, akinek tetszik, ami és aki te vagy. Mint ahogyan nekem is volt több kapcsolatom is.

2019. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Indítasz xel,. Elmondom, hogy szerintem így meg így, lesz belőle y. Kövi csajnál z. Majd egy másik csaj közli x.

Na ezek után melyik próbálkozás a befutó?


Volt értelme? Lilád nincs egy idegennél, neki mi lesz jó.

2019. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!