Hogyan legyek jó matekos?

Figyelt kérdés
Sajnos általános iskolában sem voltam fényes matekból, hármas körül sikerült produkálni, viszont most 9.-ben már sokkal durvább és nehezebb az oktatás az általánoshoz képest..nekem elég jó logikám van, és az osztály egyik legokosabb tanulójaként tartanak a tanárok általános iskola óta, viszont matekból általános iskolából sok hiányosságom van. Folyamatosan megyünk előre a tananyaggal, megkérdezem órán vagy óra után a tanárt és szívesen segít, érthetően elmagyarázza, az új anyagokat meg is értem de teljesen át kell vennem újra az egészet. A gyakorlást ajánlották sokan, de szükségem lenne weboldalakra stb. ahol teljesen át tudom nézni és megtanulni, felzárkózni a matekra, mert félévkor majdnem megbuktam, épphogy átcsúsztam egy hármas dolgozattal, de még van 3 és fél évem, plusz az érettségi, legalább egy hármassal szeretnék mindenen átcsúszni, azt mondta a tanárom hogy ilyen időseket nem nagyon vállalnak, legfeljebb szeptemberben, segítsetek légyszi mert kétségbe vagyok esve :(

2018. febr. 12. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Javaslom a magántanárt.
2018. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is az az ötletem, de azt mondja a matektanárom hogy nem vállalnak már nagyon szeptember után, és engem, aki most megy másodikba, nem tudom mennyire fogadnának..
2018. febr. 12. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Magántanár annyi van a neten, mint a fűszál. Egyetemistákat is korrepetálnak mások, akkor a te koroddal mi bajuk lenne? Szerintem a tanárod enyhén szólva is túloz.
2018. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magántanár.


Saját tapasztalat kedvcsinálónak: évekig hármas voltam matekból, egyszer még a kettesig is lesüllyedtem, aztán másfél tanév magántanár után az osztály egyik legjobbjaként 93%-os érettségivel fejeztem be iskolai éveimet.

2018. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mennyi órabérért érdemes tanárt keresni és heti hány órára?
2018. febr. 12. 17:54
 6/6 anonim válasza:
Ez most lehet, nem segít, én a másik oldalról tudom csak megközelíteni, bocsi. Szóval nekem meg velem egykorú tanítványom lett, először önkéntes alapon egy program keretei között, aztán ezen felbátorodva anyukám elvállalta nekem az egyik ismerősének a fiát. Kb. két hónapja. Tudok neki segíteni, ő úgy érzi, fejlődött. Szerintem neked is valami ismerőst kéne keresned. Az egyszerűbb. Jah és én 1000 forintot kapok óránként, ha ez segít valamit. Nagyon nem vagyok otthon ebben a világban, szóval nem tudom, átlagosan menyibe kerülhet egy magántanár.
2018. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!