Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány (mindketten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány (mindketten hosszabb távra tervező típusok vagyunk), jól ellennénk, de úgy érzem megbánnám, ha most lejjebb adnám a mércét, mert más típusra vágyom. Ti belevágnátok ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Nyilván mindenkiben van egy ideálkép - nekem az eredeti vörös, szeplős, kék szemű lányok jönnek be, belsőre aranyos, elszánt, kitartó, akire mindig mindenben számítani lehet.


A munkahelyemen egy csajjal jól elvagyunk, nagyjából közösek a jövőbeli terveink (kertes ház, gyerekek), aranyos, kedves, de olyan fura érzésem van, mintha megalkuvás lenne, amolyan "Jó lesz, mert jobb nincs." Úgy érzem megbánnám, mert más típus jobban bejön, és egyszer a jövőben fura érzés lenne belegondolni, hogy elszúrtam az életem, mert nem azzal vagyok együtt, akire vágytam.


Más is volt már ilyen helyzetben, hogy döntött, megbánta?

28/F


2019. máj. 13. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
bele ne kezdj. minek?kiszúrnál magaddal, meg a szerencsétlen csajjal is.
2019. máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem tetszik külsőre/belsőre vagy egyikre sem, akkor ne kezdj bele.


De nekem pl mindig is a szőke hajú kék szemű férfiak voltak az ideáljaim. A párom barna hajú, barna szemű, és el sem tudnék képzelni nála vonzóbb férfit számomra.

Attól hogy van egy ideálod, még lehet hogy megtetszik valaki olyan, aki nem illik a képbe. De itt vissza az első mondatomhoz: ha úgy érzed nem megfelelő számodra, akkor nem kell erőltetni semmit.

2019. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az egésszel az a baj, hogy ritka az eredeti vörös, szeplős, kék szemű lány. Ha véletlenül találsz is egyet, akkor sem biztos, hogy neki te bejössz. De ha valami csoda folytán mégis, akkor majd annyira meg akarod fogni, hogy belelátsz minden szépet és jót, akármekkora bunkó, hiszen nehéz ilyen külsejű nőt találni. Jó, hogy az embernek van egy ideálja, de a valóság teljesen más, és végül a belső értékek számítanak, ha kapcsolatról van szó. Nem azt mondom, ha nem vonz, nincs értelme, de ha vonzó a lány, csak éppen nem vörös, én a helyedben nem hezitálnék.
2019. máj. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"belső értékek számítanak, ha kapcsolatról van szó" - persze, szomszédaim is jól elvannak (tényleg látszólag minden rendben), a csaj otthon vigyáz a gyerekre, a férje meg "üzleti úton van", azaz wellness hétvégézik a szeretőjével...

Na nekem ez nem menne.

2019. máj. 14. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Pontosan, 100%-ig ugyanígy volt velem is, teljesen áthúzható rám, és ugyanilyen gondolataim voltak, ugyanígy megfoglmazva.

Sürgetve éreztem magamat az idő által, ami tolt efelé az elhatározás felé, nem írtad magadról ezt is, de gondolom az életkorodból, ebben is így vagy/voltál.


Volt félig-meddig emiatt (is) szakításom. Nekem szerencsém volt. Teljesen váratlanul toppant be az életembe a gondolataimból felépített vágykép valós testetöltése a párom által, és azóta érzem: boldog vagyok. Úgy, mint mással nem lettem volna, akkor is, ha ezt nem megtapasztalva, elhittem volna (elhitettem volna magammal), hogy az vagyok.


Nem tudom azt tanácsolni, hogy várj. Nem biztos, hogy ez mindenkinek így van, hogy ehhez elég csupán az idő, nem tudom, így lesz-e veled is.


Magadnak kell mérlegelned. Értékeld, mivel veszítesz többet. Mi az, amivel nagyobb szomorúságod lenne.

2019. máj. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ez így van, akkor köszönj el attól a normális, kedves lánytól, mert nem egy ilyen felszínes fickót érdemel. Te pedig keresd tovább az álmodat.
2019. máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!