Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha egy lánynak fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha egy lánynak fontos, hogy a pasi magasabb vagy legalább egymagas legyen, akkor ő nem egy domináns lány?

Figyelt kérdés
Tehát nem olyan mint akit keresek.Szerintem ezekneka magát cukinak,nőiesnek érezni szerető lányokat zavarná a magasság,de egy domináns,harcias amazont nem hiszem,hogy zavarná.

2019. máj. 12. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Rosszul gondolod. Mindenkinek vannak elvárásai a másikkal szemben és ez nem dominancia kérdése.

A leginkább domináns nők meg inkább a papucs pasikat keresik, akiken lehet uralkodni, ugráltathatják őket.

2019. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De egy domináns nőt,-aki papucs pasit keres- miért zavarna,ha alacsonyabb nála a pasi?
2019. máj. 12. 12:05
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem, hogy dominancia kérdése. A nők ha tehetik szeretnek felfele választani: okosabb, erősebb, gazdagabb legyen a pasi mint ők. És mivel a magasság az most egy pozitív paraméter, azt is előnyben részesítik.
2019. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Ezeket az agyament kérdések kitalálásáért fizet valaki?


E+gy domináns nő domináns párt keres. Tutujgatni a gyerekét akarja és macskáját, nem a partnerét.

2019. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg pont az erőszakos, domináns lányoknak fontos hogy magas, izmos, jól kereső fiújuk legyen.

Egy szelíd nő beéri azzal aki szereti, nem támaszt extra kritériumokat a másikkal szemben.

2019. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy domináns lány-domináns fiú páros csak veszekedne
2019. máj. 12. 12:26
 7/9 A kérdező kommentje:

Én pont az ilyen kis cuki lányoktól tapasztaltam azt,hogy ők nőnek alarják érezni magukat a pasijuk mellett,ezért csak 20 centivel magasabb pasival jönnek össze.

De a vadabb,harciasabb lányok sokkal kevésbé felszínesek meg sokkal jófejebbek is,nem olyan beképzeltek.

De ez csak az én tapasztalatom

2019. máj. 12. 12:29
 8/9 anonim ***** válasza:
159 centi vagyok, párom 172 centi. Szóval már megint megdőlt a h..lye állításod, hogy min 20 centi legyen egy alacsonyabb csaj és a pasija között.
2019. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen baromság.
2019. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!