Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy átlagos férfinak meg kell szenvednie mindenért, egy kis figyelmért is, míg egy átlagos nőnek ott hevernek a lábai elött a lehetőségek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 15. 12:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%
Ki kéne már találni valamit erre az "átlag lányhoz senki nem megy oda" dologra. Én múltkor direkt odamentem és kb második mondat az volt hogy van barátom... Ráadásul ezek a lányok nem néznek rád, nem mosolyognak, így elég nehéz megtalálni őket.
2019. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%
Nincs rajtatok teljesen véletlenül egy "hiszti kikapcsoló" gomb?
2019. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#9 Itt csak te játszod a hülyét és számokkal dobálozol, hogy szerinted ennyi meg annyi pasi megy oda minden átlag nőhöz.
2019. máj. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#9

Ez volna az a sok lehetőség? Hogy a nőre rámászik x pasi? Wow.

Eddig minden kapcsolatomat én kezdeményeztem, és voltak olyan kezdeményezéseim, amik befuccsoltak. Ezen kívül mászott rám eddigi életem során 1-2 nagyon para figura. Előzőt még a kudarcokkal együtt is jobban élveztem a kettő közül, ha szingli lennék, bármikor inkább azt választanám, hogy hadd kezdeményezzek én.

Továbbra is kíváncsian várom, mik azok a korszakalkotó lehetőségek, amik előttem hevernek.

2019. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
35%
Hát jha, egy férfinak minél jobb anyagi helyzetünek kell lennie ahhoz, hogy számításba vegyék a nők.
2019. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A máj. 15. 16:32 - válaszolóval tökéletesen egyetértek. A nőkhöz oda mennek, a pasik meg ha nem mennek oda senkihez, akkor semmi nem lesz.

Az átlag nőknek meg írnak százával a társkeresőn. Ott van az a lehetőség, még ha nem is mennek oda hozzájuk élőben.

2019. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokták elhinni, de egyszer fenn voltam egy évig egy társkersőn. Hárman írtak rám asszem az egy év alatt, pedig nem vagyok csúnya (élőben be szoktam jönni ennek annak). Lehet, hogy azért mert van már gyerekem, lehet, hogy azért mert nem hazudtam a súlyomat illetően (62 kg voltam akkor) esetleg azért mert 37 éves voltam akkor, de a kutyát nem érdekeltem. Csak úgy szólok, hogy a "nő" az nem csak a huszon éves, nádszál vékony rózsaszál. :-)
2019. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát egy nő ha átlagosan néz ki és nem túl hájas, akkor a 37 évesnek is írnak sokan. Ha a képen ki van festve, a haját kiengedi és valami szép ruha van rajta, akkor biztos írni fognak neki a pasik. A 30 alatti nőknek meg aztán százával írnak.
2019. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Milyen lehetőségek hevernek a lábaim előtt, mesélj. Most konkrétan a dugásról van szó?"


Igen eltaláltad. Ha mást nem is, de a dugást megkapná egy nő bármikor. Mindig lenne rá jelentkező.

2019. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

#18 Hiába hazudtolsz meg, tudom, mit tapasztaltam, hárman írtak rám egy év alatt. Ne érts félre, nem panaszkodásképp mondom, ez volt a tényállás. Élőben azért nagyobb sikerem van, bár itt sem hasítok már a korom miatt.

Szexet akármikor találunk? És? Én is találnék akármikor szexet, de nem alázom le magam annyira, hogy egy idegennek, akárkinek oda dobjam magam. Én csak érzelmekkel akarok szexelni, kapcsolatban. És a nők többsége így van vele, ezért nem érték számunka az, hogy egy csomóan megdugnának. És????Akkor mi van???? Olyan álszentek vagytok, ti sem azokat a nőket keresitek kapcsolatra, aki már harminc pasival volt, de azért ha veletek lefeküdne egy magányos nő alkalmanként, azt ugye nem bánnátok....undorító.

2019. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!