Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek még hogy ne csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek még hogy ne csak az átlagos hanem a nekem tetsző jó nők is észrevegyenek?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok és alig volt eddig barátnőm mert a nagyon csinos nők az eseteim. Viszont sajnos nagyon vékony vagyok és csak 166 cm. Átlagos nők kizárva.

KB 2 éve tényleg mindent mentettem hogy fejlesszem magam. Gyurtam elég rendesen így valóban már elég szép izmom van. Hajamat is drága fodrásszal beállítottam, drága divatos ruhákat hordok. Önbizalmamat elég erősen fejlesztettem. Humorom jó azt mondják.


Viszont pénzért nem akarok nőt, azt akarom hogy a személyiségembe szeressenek bele.

Félek hogy egyedül maradok de egyszerűen nem tehetek róla de már egy Lábas Viki szintre nem működik a szerszám, persze most lehet felszínesnek gondolni, de nem tudok mit csinálni a vonzalmat kémiát nem lehet irányítani vagy ti tudjátok?


2019. máj. 10. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél macskát.
2019. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az átlag alatti külsőd a mélyen átlag alatti belsőddel szeretnéd kompenzálni.

És nem érted, miért nem sikerül.

2019. máj. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy nekem milyen drága ruhát meg cipőt hordasz meg milyen drága a fodrászod a magasságod rohadtul zavarna. Én is alacsony vagyok 159cm de a magad pasik jönnek be.


31N

2019. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szüless újjá, hátha akkor nagyobb szerencséd lesz a genetikai lottón, ha már ilyen elvárásaid vannak. Ha ez megnyugtat, a nagyon csinos nők pont úgy nem izgulnak rád mint te az átlagosakra.
2019. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szemelyisegedbe szeressenek bele ==> draga a fodraszod. :D Fejleszd meg egy kicsit magad, negyven eves korodra talan sikerul elfogadnod a sajat szintedet, ami nem a draga frizuran mulik.
2019. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De a kérdező legalább őszinte, és nem azt írja, hogy 36 éves korára azért nincs nője, mert az ÖSSZES nő szemét, még a rondák meg az átlagosak is. Nem sz.rral gurít, közölte, hogy csak a jó nők érdeklik.
2019. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rockarc ***** válasza:
100%

Ha remete lennel, a kecskekkel is beerned. Ez a nem all fel erre meg arra, azt impotencianak hivjak.


43F

2019. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez a nem all fel erre meg arra, azt impotencianak hivjak.


De ha jó nőkre feláll az is ipomtencia?

2019. máj. 10. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!