Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan aki sokáig azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki sokáig azt hitte hogy neki sosem lesz párja, aztán végül lett?

Figyelt kérdés
Hány éves voltál akkor?
2019. máj. 17. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Sokan így voltak vele.

Van akinek 16 évesen már több párkapcsolata volt, van akinek csak 25 évesen lett. Nincs átlag, mindenkinél máshogy van, a gond az akkor van ha valaki azért akar maga mellé keresni egy párt mert cikinek találja, hogy nincs vagy mert a társadalom ezt követeli

2019. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
16 évesen volt az első és eddigi egyetlen párkapcsolatom. Előtte ez az egész számomra csak egy nagy mesének tűnt. Nem tudtam elképzelni, hogy nekem valaha is részem volt bennem. De utólag azt kívánom bárcsak ne lett volna korábban még egy sem. Megbántam, hogy bármi közöm is volt ahhoz a fiúhoz. Próbálok úgy tenni, mintha mi sem történt volna. 18/L
2019. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez inkább Andersen meséiben szokott lenni. A valóságban akinek sokáig nincs, annak nem is lesz. Meg nyilván 40 évesen már kár is elkezdeni.
2019. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lett, de nem sokáig tartott. :( 19 voltam.
2019. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, aztán volt 2 úgy-ahogy kapcsolatom, bár egyik sem számít mások szerint (akik tudtak róla, de még a expartnereim szerint sem "számítok" náluk pl. szóval...)


De már nem hiszem, hanem tudom, hogy több nem lesz, ennek sok oka van és ami a legrosszabb, hogy megváltoztathatatlan okok ("kisugárzás", anyagi helyzetem, egészségem stb.) de persze a remény mindig él, hogy talán csoda történik vagy egyszer valamelyik metódusom bejön az életem megjavítására (eddig 20féle van ami nem jött be igazán), de ki tudja...


Minden olyan... nem tudok rá jó szót.

2019. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

25 évesen volt az első, és 12 éves kapcsolat, házasság lett belőle.

N 42

2019. máj. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majdnem 23 éves voltam akkor, amikor lett végül. 6,5 évig tartott, múlt novemberben szakítottunk.
2019. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akiknek 30 éves korukig nem lett senkijük, azoknak a 95%-ának már soha nem is lesz. De lehet, hogy 27-28 év felett már így van.
2019. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!