Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Konny? Sokaig egyutt voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konny? Sokaig egyutt voltam egy lannyal. A kapcsolat eleje egymas megimserese, es a szexrol szolt inkabb a lany senkivel nem volt elottem olyan felszabadult mint akkor. Nem volt kimondva sosem hogy egyutt vagyunk, de a helyzet meg is olyan volt

Figyelt kérdés
Aztan elmergesedett koztunk a kapcsolat ( maig sem tudom megmondani miert), utana utalt mindenert barmit csinaltam. ( ekkor mar sehogy nem voltunk egyutt) Aztan nem reg, beszelo viszonyba kerultunk. Es egy adott helyzetben megcsokoltam, o megolelt es lattam mikor elvette az arcat konnyes volt a szeme. Szerintetek ez mit jelent? En szeretnek megint vele lenni.

2014. ápr. 2. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Még érez irántad valamit, vagy eszébe jutott, hogy van valakije.

De én is hadd kérdeztzek valamit: hogy lehet, hogy a kérdést ékezetek nélkül írtad, de a kulcsszavaknál mégis használsz magyar betűket?

2014. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azert mert vakon irok es ekezet nelkuli billentyuzeten tanultam meg anni, megszoktam hogy igy gyorsabb. es a kereso motor kedveert, beirtam lassan ekezetekkel a szavakat. Amugy nincs senkije. Szal remelhetoleg az elso.
2014. ápr. 2. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Aham.

Ha az első, akkor a legokosabb dolog rákérdezni lenne.

2014. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Legyél őszinte és mond meg neki, hogy szeretnél vele további kapcsolatot.
2015. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!