Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan létezik, hogy egy nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy egy nő a férjét szerette, sosem csalta meg stb, aztán elválnak, ezt a nő egy darabig nem tudja feldolgozni sokáig egyedül marad, aztán összejön egy másik férfival, de még mindig a volt férjét hiányolja?

Figyelt kérdés
Az ilyen nő szereti az új párját,vagy csak azért van,hogy ne legyen egyedül?
2018. aug. 7. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Biztos hogy van ilyen, én azt szoktam mondani, amíg érzelmileg valaki nem semleges egy kapcsolat után, addig ne is kezdjen másikba...
2018. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen... És szerinted az ilyen nő hűséges az új párjához,vagy nem?
2018. aug. 7. 10:11
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Szeretheti az új párját de nem eléggé ahhoz, hogy ha visszajönne a volt férje akkor nem fusson vissza hozzá egyből.


Mert sok esetben visszafutnak az ex férjhez vagy baráthoz. Amennyiben még mindig hiányolja.


Illetve az is megesik ilyenkor, hogy akivel férfival van az nem a megfelelő mert nem tudta eléggé megszeretni ő belé nem tudott beleszeretni eléggé ahhoz, hogy az exén túl lépjen.

2018. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem hűséges a párjához, De.....ha visszatérne a volt férj és azt mondaná...életem szerelme hibáztam próbáljuk meg újra, akkor a nő visszamenne hozzá...
2018. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

4 Ez egy nagy tévedés. Aki egyetlen egyszer is átélt ilyen, a régit, ha szellemileg egy sikon mozogtak, kizárólag barátságba tudja elképzelni, de soha többet nem menne bele párkapcsolatba, vagy szexkapcsolatba az illetővel. Főleg akkor nem ha évek volt mire ujra talpra tudott állni belőle. Egy ember alapvetően nem ostoba, mert ebben a helyzetben tisztában van azzal, hogy nem biztos, hogy még egyszer ereje lenne felállni, ha a másik ismét sérülést okozna neki.

Az értelmesebbjének eszébe nem lenne még egyszer kezdeni érzelmileg.

A barátság egy viszonylag normális, kontrollálható dolog, ha szellemileg a két régi ember átlagon felül magasabban van, és ezzel tisztában vannak.

2018. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös.


Pedig volt ilyen , egyet személyesen át is éltem.


Nem minden ember egyforma.

2018. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 Én ezt a luxust nem engedtem meg magamnak, mikor találkoztam az illetővel, hiába közeledett. Meg is mondtam neki, és nem engedtem neki, hogy megcsókóljon, pedig próbálékozott.
2018. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*próbálkozott
2018. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

No meg ne felejtsük el, hogy 35 év után a titkoknak addig van jelentősége míg titok és szüksége van a titkok megtartására, mert kiakar valamit deríteni, utána már végre az ember tud érvelni és a sok hazugnak, akik róla millió mocsok dolgot költöttek a képébe tudja nyomni a valóságot:)

Az ilyen pillanatok felemelőek:D

2018. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!