Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem értik sokan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik sokan, hogy a vonzalom számít, nem a külső?

Figyelt kérdés

Pontosabban, a "külső számít" nem azt jelenti, hogy legyen minden pontja tökéletes, és úgy nézzen ki a nap minden percében, mintha most sétalt volna ki valamelyik divatmagazinból, hanem legyen kisugárzása, és legyen igényes maga felé.

Nekem is tetszett már olyan srác, akinek két szabályos arcvonása nem volt, de tudta, mi illik neki (hajviselet, ruházkodás), volt kisugárzása, és adott magára.

Illetve én sem vagyok hibátlan, de nagyon sokaknak tetszettem tinikorom óta, olyan srácoknak is, akikért a fél iskola/egyetem/munkahely meg volt bolondulva.

Szóval, annyira nem ezen múlik.


Akkor miért hiszik sokan, hogy a "külső számít" = "az objektíve tökéletest keresem"?


2019. máj. 18. 09:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
1%
Én nem hiszem azt. Tudom, hogy egy BMW sokat tud dobni az ember kisugárzásán.
2019. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%

Mindenkinek más tetszik, más az ízlése.

Nekem pl. nem jönnek be az elhízott emberek, hiába tudják, hogy mi illik nekik, hiába van jó kisugárzásuk, attól még az én szememben nem lesznek vonzóak szexuálisan.


De nézhet ki számomra jól egy pasi, ha közben cigizik, alkoholt iszik, nem akar családot..stb, akkor kuka úgyszintén.

2019. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
55%
A vonzalom első állomása a külső. Bukott az elméleted. Mindegy mi, de kell, hogy küllemileg tetsszen a másikon. A többi utána jön. Lehet egy ember kellemes személyiség, ha nem tetszik neked.
2019. máj. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
3, Szó nem volt személyiségről sehol a kérdésben.
2019. máj. 18. 10:11
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
se a személyisége nem vonzó, sem a külseje, mégis valami hajt valaki felé...k.vára utálom ezt...
2019. máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%

Csak úgy mellékesen, kérdező, ha nem személyiséghez tartozik a külső kisugárzás, ami ugye belülről jön, akkor az mi?

Ha pl. búval.bszott a külső kisugárzás, akkor az nem személyiség? Nem az adott egyén lelkiállapotára, mentalitására és szemelyiségére utal ez?

2019. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Mert így ráfoghatják a sikertelenségüket arra, hogy "rossz a genetikám, ilyennek születtem, nincs mit tennem", és áldozati pózba vághatják magukat. Sokkal könnyebb ez, mint belátni, hogy legalább ennyit számítanak azok a tényezők, amelyeken tudnának változtatni.


Arról meg, hogy mennyit számít a kisugárzás: én nem igazán szoktam bejönni a lányoknak, viszont egyszer nagyon jó lelki állapotban voltam, folyton mosolyogtam, akkor szerettem a legjobban élni. Ez valószínűleg a kisugárzásomon is látszódott, és azt eredményezte, hogy egy olyan gyönyörű lánynak jöttem be, akiről álmodni se mer az ember. :) Azóta is bánom, hogy elszalasztottam a lehetőséget.

2019. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
A vonzalomhoz az első benyomást a külső adja.
2019. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok álszent, nekem 80% a külsőn múlik, 20% a belsőn. Egyszerűen sosem tudtam olyan lánnyal együtt lenni, aki nem tetszik. Én bevállalom, nekem még az is döntő, milyenek az újjai. Minden részlet számít.


Tulajdonképpen még így sem voltam sosem egyedül, aki meg aggódna értem, azt megnyugtatom, már házas, családos ember vagyok. ;)

2019. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
1-es_ vagy rontani
2019. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!