Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan rossz ember és férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rossz ember és férfi lennék 34 évesen hogy abszolút nem vágyok komoly kapcsolatra, családra és gyerekre?

Figyelt kérdés
Barátaim, családom kollégáim állandóan ezt mondják hogy kéne már egy gyerek és mi lesz már nincs egy normális nő az életemben. Ez olyan nagy baj lenne, olyan rossz ember lennék emiatt, mert abszolút nem vágyok ilyen dolgokra?
2019. máj. 19. 00:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy vagy rossz, ugyan miért lennél az?
2019. máj. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Csak sajnos vannak a társadalomnak ezek a megrögzött elvárásai.
2019. máj. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1. Hát pedig mindenki nagyon úgy éreztetik velem hogy rossz lennék emiatt?
2019. máj. 19. 00:22
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A magyar emberek többsége nem éppen toleráns és szeretnek belepofázni mások életébe. Ha valamit az átlagtól eltérően csinálsz, szinte biztos, hogy lesz körülötted olyan, aki ezen méltatlankodik. Szokj hozzá és vedd be a leszarom tablettát, mást nagyon nem tudsz tenni.

Rossz ember nem vagy, hiszen azzal, hogy nem akarsz kapcsolatot, családot, nem ártasz senkinek.

2019. máj. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%

Én vágynék nagyon rá, de a mai nőkkel teljes öngyilkosság.


30f

2019. máj. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
#4-esnél a pont. Tényleg sokan szeretnek itthon belepofázni más dolgaiba, erre ez az oldal is jó példa. Ha valaki mondjuk nyitott kapcsolatban él, akkor 10-ből 9 válaszoló nekiáll szidni.
2019. máj. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Egyáltalán nem, én is ilyen vagyok, de ezt a többség képtelen elfogadni, feldolgozni. A családomról nem is beszélve. Volt amikor úgy mutattak be (Egy nyugdíjas férfi ismerősnek, hogy itt van XY unokám, 31 éves és még egyedülálló. Nem az, hogy jó munkája van, saját lakása, sikeres szakmailag, vagy éppen a második diplomáját csinálja munka mellett, miközben másodállásban a családi vállalkozásban is dolgozik, vagy 20cm-es farka van, vagy bármi más, hanem hogy egyedülálló.

Megbarátkoztam már nagyjából azzal, hogy a többség ezt az életet nem tudja elfogadni, feldolgozni. Úgyhogy amennyire lehet kerülöm a témát és kerülöm az olyan helyzeteket, amikor ez szóba jöhet. Ha mégis, akkor próbálom elengedni a fülem mellett ezeket a dolgokat. Viszont vitába véletlenül sem megyek bele a témában. Mert hiába tudnám levezetni, hogy ez nekem így jó és esély sincs másra (még ha szeretném sem), egyszerűen nem tudják feldolgozni.

2019. máj. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Dehogyis vagy rossz ember, csak kilógsz ebből az ostoba, begyöpösödött társadalomból. Mi is kilógtunk a férjemmel együtt, mert nincs gyerekünk. Sajnos ezen nem tudsz változtatni, próbálj meg nem törődni velük.

71N

2019. máj. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Ezt mindenki átéli egy bizonyos kor után.


Ha nincs párod, mikor lesz már.

Ha van párod, mikor házasodtok.

Ha házasok vagytok, mikor jön a gyerek.

Ha van már egy gyerek, mikor jön a második.

Ha van már kettő, mikor jön a harmadik, akkor vehetnétek új autót.

Ha van már három, mikor jön a negyedik, akkor nem kéne szjat fizetni.


De mit is várhatunk a hétköznapi embertől, amikor pártunk és kormányunk könyékig van a méhemben?


31n

2019. máj. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Én sem vagyok életvidám, de ahhoz mennyire kell már megkeseredettnek lenni, hogy még ide is aktuálpolitikát kell kötni?
2019. máj. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!