Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a társkeresőkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a társkeresőkön lévő lányok/nők többsége miért nem méltatja válaszra sem azokat, akik komoly szándékkal szeretnének ismerkedni és nem egy képmutatóan túltolt csajozós dumával indítanak már köszönés után egyből?

Figyelt kérdés

A másik eset, mikor válaszol ugyan, de amint kezdenél kitárulkozni neki egyszerűen szó nélkül lekoptat, választ sem kapsz, mintha kettőtök közül te lennél az erkölcstelenség mintapéldája, akinek szégyenében kéne elsüllyednie, miközben kettőtök közül ő produkál tisztességtelen viselkedést azzal, hogy válaszra sem méltat...

Amit nem értek, hogy ilyenkor mi játszódhat le bennük? Egy normális ember még az ellenségét is válaszra méltatja, ezek a lányok meg kb arcon köpik azt, aki kedves érdeklődéssel, ismerkedési szándékkal közeledne feléjük. (nyilván egyszerre csak 1 lány felé)



#nők #szerelem #társkeresés #logikátlan gondolkodás
2019. máj. 14. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Megnyugtatlak, a fiúk is pont ugyanezt csinálják. Ez nem az ember nemétől függ.
2019. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Akkor válaszolnak ha valami bunkó módon megjegyzést teszel a képére ki érti ezt?
2019. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Az emberi pártalálási módszerek az évezredek során a való életbeli kontaktusokra épülve alakultak ki. Erreföl itt a digitálus világ, ami sok szempontból jó, de pártalálásra nagyrészt nem, mert ahhoz kell a személyes jelenlét.

Amúgy pedig bár barátságosan, de én is le szoktam rázni embereket.

Egy dolgot nem csinálok, és nem értem valaki miért csinálja: óránként válaszolni. Egyszerre csak egy emberrel beszéljen, ne többel, és akkor is legalább 5 percenként válaszoljon.

/F

2019. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Jő lenne nagyon az internet, hogyha az emberek normálisan, kulturáltan használnák. Azt sem értem, hogy miért hivatkoznak sokan a személytelenségre. Vajon ki tiltotta meg a találkozást?
2019. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

1. Nem mindenki használja a társkeresőket folyamatosan, aki egyszer felregisztrált rá. Vagy időközben talált párt magának és már nem ismerkedik.


2. Túl sok üzenetet kap, unja végig olvasni az egészet.


3. Olyanoktól kap üzenetet, akik a profiljuk alapján visszataszítónak tűnnek, ellenszenvesek. Szerintem te sem válaszolnál fogatlan Mariskának, akinek nem tetszik a képe csak mert írt egy kedves, komoly szándékú levelet.



"mintha kettőtök közül te lennél az erkölcstelenség mintapéldája, akinek szégyenében kéne elsüllyednie, "


Édeske. Kicsikét túllihegted. Ki mondta, hogy szégyenkezned kellene? Ki szégyenített meg? Hova sz@rjak attól, hogy valaki ilyen drámaian fogja fel már azt, hogy nem válaszoltak egy szaros üzenetére. Mintha bárkinek is ártottak volna ezzel, beszarás. Röhejesen túlreagálod.


"Egy normális ember még az ellenségét is válaszra méltatja, ezek a lányok meg kb arcon köpik azt, aki kedves érdeklődéssel, ismerkedési szándékkal közeledne feléjük."


De buta vagy. Talán az a különbség, hogy az "ellenség" olyan személy, aki a közeli ismeretségi körömben van és jól ismerem, míg társkeresőn teljesen random, vadidegenek írogatnak. Ne hozzuk már összefüggésbe a kettőt-,-........

2019. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Azért mert általában egy lány azért sokkal több üzenetet kap. És nincs kedvem nekem se leírni ezerszer hogy bocs nem jössz be vagy bármi, mert nem akarom megbántani. És ha le is irnám, jön a miért stb kérdés. Tehát csomó idő... és nem egy ember ír általában...

Ez van, inkább nem írok. Nálam is elöfordul nagy ritkán hogy ráírok vkire (tinderen inkább) és nem ír pedig párba álltunk.

26L

2019. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Minek bosszankodsz amiatt, hogy nem írnak udvariaskodó válaszokat??? Nem mindegy? Ha érdekelnéd, vagy 1-2 üzenet alapján szimpatikus lennél neki, akkor válaszolna. Boldog lenne, ha írsz neki. Ha nem válaszol, lépj tovább.

Egy barátnőm naponta kap kismillió üzenetet. Aki elsőre szimpatikus (helyesírása jó, nem ír hülyeségeket, az általa preferált korosztályba tartozik) azoknak szokott válaszolni. Kb. 1 hónapja regisztrált, egy olyan férfi volt, akivel eljutottak a személyes találkozásig. Nagyon nehéz belefutni olyanba, hogy megtaláljátok a közös hangot.

Aki nem akar téged jobban megismerni, az nem fog neked udvariasságból írogatni. Értem én, hogy ez nem túl kedves, de emiatt ne sajnálkozz.

Keress tovább!

2019. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
A normális stílusú levelekre igenis illene válaszolni.
2019. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
És az sem igaz, hogy mindenki, minden nő olyan sok üzenetet kap.
2019. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Mert nem tűnnek se jóképűnek, se gazdagnak.
2019. máj. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!