Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írkálják mindig ugyanazo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írkálják mindig ugyanazokat a hasznavehetetlen dolgokat ismerkedési lehetőségekként?

Figyelt kérdés

Munkahely, tanfolyam, táncklub, hobbi, sport, könyvtár, koncert. Általában ilyenekkel jönnek mindig. De vajon miért erőltessen magára valaki olyan dolgokat, amiket nem szeret csinálni, főleg, ha még barátai sincsenek? Ráadásul ilyenkor meglátszhat az embereken a görcsösség is, amit szintén sokan hangoztatnak, hogy nem jó. Aztán kibújik a szög a zsákból, és megtudják, hogy csak azért szánta rá magát az illető az adott dologra, mert nagyon szeretne már ismerkedni. Ez meg egy ördögi kör.

Illetve a másik dolog, van elég sok minden, amit az ember otthon vagy ha nem is otthon, de egyedül is jól tud csinálni. Tehát megint csak az erőltetettség kérdése merül fel. Más is érzi ezeknek a dolgoknak a reménytelenségét?


2019. máj. 19. 11:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%

Akkor mit írjunk? Hogy nyisd ki az ablakot es várj, amíg beroppen valaki?

Tényleg semmi nem érdekel amit nem csak egyedül lehet csinálni? Akkor mit akarsz kezdeni egy baratnovel?

2019. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
10%

"Miért kéne ezek után bárkinek is veled járni? Ülnétek a négy fal között, közös téma nulla..."

Te 1. válaszoló mekkora bunkó vagy. Senkire nem kell rá erőltetni olyat amit nem akar. Ettől még találhat párt a kérdező és biztos, hogy kimozdulnának valahova nem csak otthon ülnének.

Én például szeretek discoba járni, táncolni. Ennek ellenére egyik pasi haverom sem akar oda menni. (Pasi vagyok)

2019. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
#9 Hát ez az. Az én zenei ízlésem is nagyon speciális. Az utcát meg boltokat és járműveket szándékosan nem írtam.
2019. máj. 19. 12:34
 14/27 anonim ***** válasza:
89%

Mert itt lehet emberekkel találkozni. Ha több körben forogsz, több emberrel kerülsz kapcsolatba, ráadásul olyanokkal, akiknek hasonló az érdeklődésük, értékrendjük, így nagyobb eséllyel lesz köztük valaki, akivel jól kijöttök, mintha a toronyban várod, hogy valaki felmásszon a leeresztett hajadon.

Ez nem azt jelenti, hogy csak párkeresési céllal menj oda. Bár az egyébként az nem gáz, hogy nyitott vagy egy párkapcsolatra, ha épp nincs. (Az lenne gáz, ha van valakid és úgy keresel:)) Ismerkedni nem ugyanaz, mint rögtön meghívni egy italra valami átlátszó bókkal. Ha valakivel heti párszor egymásra botlotok az edzőteremben vagy a rajzszakkörön és mindig visszamosolyog, hidd el, kevésbé lesz "kockázatos" megkérdezni, hogy vagy, mióta jársz ide vagy mit olvasol, mint a villamoson :)

2019. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
17%
Egy barátom beiratkozott egy Salsa tánc tanfolyamra. Ott igaz közel került a nőkhöz, sokat táncolt velük. 1 évig eljárt minden héten és mégsem lett neki csaja. Sőt azóta is szűz, pedig elmúlt 30 éves
2019. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
29%

"Marad a boltban a kasszás, amivel meg annyi a baj, hogy a háta közepére nem kívánja legtöbb áruházi dolgozó csaj a napi 30. próbálkozót"


Ez is egy jó ötlet, de még soha nem próbálkoztam be kasszás csajnál. Igaz a csajok gyakran mondják azt, hogy "van barátom"

2019. máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
40%

"Tényleg semmi nem érdekel amit nem csak egyedül lehet csinálni? Akkor mit akarsz kezdeni egy baratnovel?"


Sétálni, beszélgetni, filmezni, utazni, színházba menni, étterembe menni, ÉRZELMI TÁMASZT NYÚJTANI EGYMÁSNAK, SZEXELNI talán?

Javíts ki, ha tévedek, de úgy tudtam, az emberek túlnyomórészt nem arra keresnek párt, hogy együtt űzzék a hobbijukat. Persze nagyszerű, ha épp az is stimmel, de ne legyünk már ilyen képmutatók, mintha ez lenne a lényeg vagy ezen múlna.

2019. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem kapásból nem kéne olyan, aki nem sportol a sétán kívül semmit."


Én bringázom, ennek ellenére még egyik csajom sem biciklizett velem. Pedig volt már 10 csajom.

2019. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
83%

Kilenceske, figyelj csak!

Te leírtad, miért nem lehet, így valóban nem is fogsz megismerkedni senkivel.


"-munkahely: minden egyes kolléganőm, akivel beszélgettünk ilyenről, azt mondta, kollégával soha;"


Értem, akkor tehát ha a kollégák azt mondják, hogy ugorj a kútba, akkor már veszed is a lendületet? Legközelebbi barátaim közül 2 (betűvel is leírom: kettő) is munkahelyén találta meg későbbi feleségét/férjét, akikkel azóta is együtt vannak. És ez csak a legszűkebb környezetem. Azok a kolléganők is csak addig tartanák magukat a hülye elveikhez, amíg meg nem tetszene nekik egy kolléga.


"-tanfolyam: akinek munka mellett van ideje tanfolyamra járni, az előtt emelem a kalapomat;"


Egy harmonikus, boldog kapcsolatra sokkal-sokkal több minőségi időt kell áldozni, mint egy akármilyen tanfolyamra, ebben biztos lehetsz. Ha nem tudsz egy nyamvadt tanfolyamra heti csak pár órát rászánni, akkor minek kapcsolat???


"-táncklub: igen, életszerű, hogy tánctanfolyamra nem a párjával megy az ember;"


Ahová én járok táncolni, abban a csoportban 2 (kettő) szingli csaj van, az egyik kifejezetten szép, a másik "csak" szép (nevezzük átlagosnak). Mellesleg én is a partneremmel csak táncolok, nem vagyunk együtt, ha jönne valaki, simán kopogtathatna nála is. A többiek valóban házasok, párok, stb, DE! Ha összehaverkodtok, és eljártok együtt a táncórákon kívül is valahová, akkor megismerheted ezeknek a pároknak a rokonait, barátait, gyerekeit, ha idősebbek, stb.

Még egy dolog: ha fentiek egyike sem igaz, akkor is csak nyerhetsz: megtanulsz táncolni, és pl egy rokon esküvőjén belebotlasz egy csajba, akit le tudsz venni a lábáról azzal, hogy marha jól megtáncoltatod.


"-hobbi: ez az egy, ami talán reális lehet, csak a legtöbb ember, aki komolyan veszi a hobbiját, az valami nemspecifikus időtöltést űz;"


Ezt őszintén szólva nem nagyon értem. Nemspecifikus? Hö? Mármint értem a szót, de pl hogy lehet valakinek nemspecifikusan a hobbija a színjátszás? Vagy olyasmire gondolsz, hogy "utazás"? Az is elég specifikus, ha már kitaláltad, hová, és akinek ez a hobbija, az biztos meg tudja majd mondani, hogy mi a következő célja.


"-sport, könyvtár: vagy szereti az ember, vagy nem - ha nem, akkor erőltesse magára?;"


Erőltetni természetesen semmit sem kell.


"A koncert még talán beleférne, de többnyire oda is haverokkal mennek legtöbben. Akkor meg mi van, ha csak számomra teljesen érdektelen előadások vannak? Nagyon szűk, de nagyon konkrét a zenei ízlésem, kis túlzással szektához hasonlítható ennek a közönsége. Nem vagyunk előrébb."


Itt az ideje horizontod tágításának! :D Vagy, utazz el a téged érdeklő koncertre. Miért baj az, hogy sokan haverokkal mennek? Tudod hány koncerten voltam egyedül? Rengetegen :D Volt, ahol egy szót sem szóltam senkihez, máshol hozzácsapódtam egy nagyobb csapathoz, akikkel pár szót dumáltunk, volt, hogy utána az este még pár órát együtt iszogattunk, és volt olyan is, ahonnan hosszabb távú barátságok születtek. Csak élvezd a zenét öreg :D Nagyon felemelő élményekben lehet részed. Voltam már kórusversenyt megnézni, hát egy taiwani kórus annyira érdekes és szuper kínai szerzők műveit énekelte, ráadásul baromi profin, hogy libabőrös lettem! Voltam Eric Whitacre koncerten, az a csávó is olyan csodákat ír, hogy bekakálsz. Pár hét múlva megyek Bach-hétre, lesz orgona est, h-moll mise, stb TÖK INGYEN! :D De ugyanez igaz könnyűzenei koncertekre. Haver black metal együttesének koncertjére ugyanúgy elmegyek, mint a 15 éve megunhatatlan más kedvenceimre is, de voltam Lindsay Stirling-en is, vagy pl a Zeneakadémia jazz tanszakának hangversenyein, na azok bakker nagyon tudnak!! Három dologra nem lehet rávenni: elektronikus zene, opera és rap.

Kicsit nyiss a világ felé :)



Végezetül megelőzésképpen: mindezt egy lassan egy éve egyedülálló, 32 éves férfiként írom, aki sosem volt különösebben a lányok kedvence. Elfogadtam, hogy én ritkábban találok valakit, akit én is érdeklek, de képzeld mi lenne, ha nem is próbálkoznék, ha mindig savanyú pofával otthon ülnék, és szidnék mindenkit, hogy miért nincsen nekem párom? :D

2019. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
76%

"Egy barátom beiratkozott egy Salsa tánc tanfolyamra. Ott igaz közel került a nőkhöz, sokat táncolt velük. 1 évig eljárt minden héten és mégsem lett neki csaja. Sőt azóta is szűz, pedig elmúlt 30 éves"


Ez így nagyon kevés infó! Nem tudjuk, hogyan viselkedett a barátod az órákon. Táncpartnerem mesélte, hogy mielőtt elkezdtünk volna együtt táncolni, előtte ő egy barátnőjével eljárkált salsázni. Beíratkoztak egy kezdő tanfolyamra, és ott az egyik csávó pl (nem vicc) a nyakánál fogva próbálta meg vezetni partneremet, hát nem volt túl szimpatikus neki :D Egyáltalán próbálkozott-e a táncon kívül is találkozni bármelyik csajjal?

2019. máj. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!