Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írkálják mindig ugyanazo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írkálják mindig ugyanazokat a hasznavehetetlen dolgokat ismerkedési lehetőségekként?

Figyelt kérdés

Munkahely, tanfolyam, táncklub, hobbi, sport, könyvtár, koncert. Általában ilyenekkel jönnek mindig. De vajon miért erőltessen magára valaki olyan dolgokat, amiket nem szeret csinálni, főleg, ha még barátai sincsenek? Ráadásul ilyenkor meglátszhat az embereken a görcsösség is, amit szintén sokan hangoztatnak, hogy nem jó. Aztán kibújik a szög a zsákból, és megtudják, hogy csak azért szánta rá magát az illető az adott dologra, mert nagyon szeretne már ismerkedni. Ez meg egy ördögi kör.

Illetve a másik dolog, van elég sok minden, amit az ember otthon vagy ha nem is otthon, de egyedül is jól tud csinálni. Tehát megint csak az erőltetettség kérdése merül fel. Más is érzi ezeknek a dolgoknak a reménytelenségét?


2019. máj. 19. 11:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20%

Tizenkilenceske, jó reggelt kívánok neked is!


"Egy harmonikus, boldog kapcsolatra sokkal-sokkal több minőségi időt kell áldozni, mint egy akármilyen tanfolyamra, ebben biztos lehetsz. Ha nem tudsz egy nyamvadt tanfolyamra heti csak pár órát rászánni, akkor minek kapcsolat???"

Mi??? He??? Ezt nem gondoltad át szerintem rendesen. És ha én kereskedelemben dolgozok, ahol nem tudom megoldani mondjuk a hétvégi tanfolyamot, akkor mi legyen? Nem mellesleg tanfolyamra csak úgy nem iratkozik be senki. Egyetlen, de tényleg: EGYETLEN felnőtt ismerősök nincs, aki a tanulmányait elvégezte (tehát megvan az érettségije, OKJ-je, szakmája vagy diplomája), és van ideje, ereje, pénze még fizetős tanfolyamokra eljárkálni. A többi nonszensz.


"Azok a kolléganők is csak addig tartanák magukat a hülye elveikhez, amíg meg nem tetszene nekik egy kolléga."

Ezzel egyetértek különben, viszont ezek szerint a kolléganőimnek se tetszettem. Mint ahogy eddig senki másnak sem.


"Ezt őszintén szólva nem nagyon értem. Nemspecifikus? Hö? Mármint értem a szót, de pl hogy lehet valakinek nemspecifikusan a hobbija a színjátszás?"

Egy másik srác vetette fel pár hete ugyanezt a két példát: ha esetleg valaki bokszol vagy mozdonyokat fotóz, akkor ő hogy talál szerinted hobbin belül nemhogy párt, hanem ellenkező neműt? Az én hobbim is virsliparti, ha űzi is 1-2 csaj, akkor hidd el, azok olyanok, akikkel nem akarsz kezdeni, de még beszélgetni se. Tapasztalat.


"Haver black metal együttesének koncertjére ugyanúgy elmegyek[...]"

Az biztosan black metal? Csak mert én szinte csak blacket hallgatok, vagy többnyire inkább depresszív BM-et. Kondicionáltam annyira az agyamat, hogy ne is nagyon élvezzek más zenét, de a valós BM koncerteken hamarabb fürdesz meg disznóvérben, minthogy valakivel megismerkedj. A "DSBM koncert" pedig a műfaj lényegéből adódóan egy nemlétező fogalom. Ezenkívül még a népzenét szeretem, de nem a 70+-os korosztály a célközönségem.


Mindegy, neked sem sikerült megváltoztatnod a gondolkozásmódomat. Már ha egyáltalán célod volt. Utálok emberek közé menni, nem véletlenül nincsenek barátaim sem (és nem azért, mert nem akarnának velem haverkodni). De mindegy is, én természetesen el vagyok könyvelve reménytelen selejtnek így is meg úgy is, nem tudom, mi a jó büdös lóherének kellene örülnöm, hogy "megváltozzon a mentalitásom".

2019. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
49%

"Ez így nagyon kevés infó! Nem tudjuk, hogyan viselkedett a barátod az órákon."


És igen próbálkozott a Salsás csajoknál, külön randizni is akart velük, de mind elutasította. Táncolni lehet, hogy megtanult, de csaja nem lett. Az igazság az, hogy ő kinézetre nem a nők álma. A testalkata csontváz és ha megszólal az egész kisugárzása sem egy megnyerő.

2019. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
71%

19-es vagyok.


Jó, nem tiszta black metal, tessék, itt egy interjú, de ezektől a kategorizálásoktól bár nagy metál rajongó vagyok, mindig felállt a szőr a hátamon :D


[link]



Népzenét ha szereted, irány néptáncolni! Volt egy barátnőm, aki ilyesmi körökben mozgott rendszeresen, mentem vele csomó táncházra, és bár nem vagyok nagy néptáncrajongó (az én műfajom a társastánc, egyetemen versenyeztem is), de szuper volt a hangulat, pár lépést mindig megtanítottak, és ilyen körtáncokba is be lehetett csatlakozni. Plusz, ami ilyen helyen nagyon szimpatikus volt, hogy itt még él a hagyomány, hogy legalább egy tánc mindenkinek jár, tehát a lányok ha az alap ápoltságod megvan természetesen, nem küldenek el, ha felkéred őket, ezt a saját két szememmel láttam és tapasztaltam.

Ja, és nem, nem 70 év felettiek jártak, csomó tizen- huszonéves, teljesen csinos és szép lány is volt.


Tanfolyamhoz: saját balgaságom miatt levelezőn kellett elvégeznem az egyetemet. Mondom az évfolyamtársaimat: egy újságíró, akit szimplán érdekelt a kémia; egy informatikus, akinek volt egy ötlete, amiből pénzt akart csinálni, de meg akarta hozzá érteni a dolog kémiáját; 2-3 labortechnikus, aki magasabb fizetést akart; egy kozmetikus csaj, aki megunta a szakmáját és váltani akart; egy srác, aki vegyipari gyárban dolgozott, és fentebb akart kerülni a szalag mellől, plusz pár frissen érettségizett, aki nem akart lakhatásra pénzt költeni, ezért levelezőre íratkozott be. Ez utóbbiakon kívül pl ahogyan te is látod, mindenkinek volt munkája, plusz többüknek családja, gyereke. Megoldották az órára járást, mert meg akarták oldani. És ez nem is csak egy tanfolyam, hanem konkrétan egy 6 féléves kémia Bsc egyetemi szak.


Bokszolás: lehet eljárni az egyesületi tagok versenyeire, amiből egyrészt tanulhatsz, másrészt ott egy valag új ember, akinek ugyanaz az érdeklődési köre, mint neked. Plusz elkísérhetik a versenyzőket haverok, barátok, unokahúgok, lánytesók...


Mozdonyfotózás ugyanez: ha lehagyod a "mozdony" szót, akkor marad a fotózás, ami manapság igen divatos, szóval sok workshop, konferencia, fórum van ezzel kapcsolatban, plusz egyéb rendezvények. Szóval ki ne találd már nekem, hogy nem lehet új embereket megismerni általa :D


Azonban úgy látom, neked hiába mond az ember bármit, amit őszintén sajnálok. Csak azt nem értem, hogy ha nem szeretsz emberek közé menni, akkor meg miért panaszkodsz? Vagy most akkor mi van?

2019. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
59%

"1 évig eljárt minden héten és mégsem lett neki csaja. "


És? Ígérték neki, hogy csaja lesz a tanfolyamon?

Minél több ember között forgolódik valaki, értelemszerűen annál nagyobb az esélye.

2019. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
60%

Megpróbálom másképp megközelíteni, de úgyse fogod érteni.

Azért ezeket írjuk, mert 1. ott van nő, 2. Azért egy oda, hogy társaságban legyen.

Tehát eleve nyitott arra, hogy valaki megszólítja, és a közös téma adott.


Pont azt kerülöd ki, amiért pl. utcán nem nyerő leszólítani, főleg, ha siet is.


Minden esetben benne van a pakliban, hogy hiába ismer meg kicsit jobban, nem leszel szimpatikus, és veled nem akar ismerkedni. Ilyenkor meg mindegy, hogy hol próbálkozol, nem a helyszínnel van probléma.

2019. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
37%

@23

Mondjuk benned látom a segíteni akarás szikráját és neked kivételesen nem az a célod, hogy a földön fekvőbe még egyet rúgj, à la Gyakori Kérdések átlag felhasználója, de mindegy, én már elvesztem. Nem is reagálnék a hozzászólásod többségére, egyedül a zenei részre, bár a témához semmi köze.


Amit mutattál, az nemhogy nem black metál, de a metálzenéhez sincs köze. Max hard rock, nagyon-nagyon erős jóindulattal heavy/prog, de utóbbi is túlzó. A zene egyébként nem rossz igazából. Anélkül, hogy óra hosszás setlisteket összeállítanék, a black dióhéjban valami ilyesmi.

https://www.youtube.com/watch?v=li8XNOsFB4Q

https://www.youtube.com/watch?v=_MRmFjMT7pc


Ez meg a DSBM. Talán a legerősebb dal, amit valaha hallottam.

https://www.youtube.com/watch?v=2GpiOBfymrI


Elvből nem hallgatok szinte semmi mást, ennek a gyűlöletével, mizantrópiájával, introvertáltságával tudok azonosulni csak.

2019. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Elvből nem hallgatok szinte semmi mást, ennek a gyűlöletével, mizantrópiájával, introvertáltságával tudok azonosulni csak

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

Ez az oka, hogy mehettek ti bárhová, senki se akar veletek ismerkedni. Ennyike! 🤷‍♀️

2019. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!