Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igaz hogy ha valakinek 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy ha valakinek 23 évesen sem volt még barátnője akkor már sosem lesz?

Figyelt kérdés

Sok helyen ezt olvastam hogy ha valakinek nem jön össze tízen és huszon éves kora elején akkor soha.

Szerintetem van benne igazság mert ha ennyi idősen sem jött össze semmi akkor valami gond van az emberrel.

Nagyon szeretnék barátnőt, de a tapasztalatlanságom miatt szerintem nagyon nehezen fog össze jönni. Pedig minden vágyam egy barátnő.

Van még remény?


2019. máj. 20. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Olvasni sokmindent lehet, de a valóság másképp működik. Amennyiben mersz élni. :)
2019. máj. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Szóval ha egy baba 1 éves koráig nem tudott járni, akkor soha nem is fog?
2019. máj. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Komolyan, az ilyen egysejtűek, mint a kérdező is, miért nem iratkozik be egy agynövelő tanfolyamra?

És mit teszel azért, hogy legyen valakid? A tapasztalatlanságod nem kifogás!


Az életben csak a halál biztos mindenki számára is!

2019. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Nekem 23 evesen nem volt.


Es azota se :D


35f

2019. máj. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Nem igaz, viszont a statisztikai valószínűség évről évre csökken.

Az is igaz, hogy az éveid növekedése és a tapasztalat konstans hiánya miatt is egyre több nő fog visszautasítani, mert ugye az tesze-toszaság meglátszik az emberen. De más tulajdonságaid pozitív változása ezt kompenzálhatja.

Azt mondanám, hogy 28-30 felett már statisztikailag elég gyér az esély, de még mindig van és nagyobb részt rajtad múlik a dolog továbbra is.

Én életemben először kb. 23 évesen randiztam. Akkor a csaj még "bevállalt" volna, de más miatt nem jött össze. Azóta eltelt 6-7 év. Azóta sem lett senkim, nem is randiztam csak néhány nővel. Agyban dől el a dolog. Én rájöttem, hogy néhány átmeneti időszakot leszámítva soha nem is akartam igazán barátnőt. Feldúlta volna a kis nyomi életemet. Most harminc közelében remélem, hogy ezen felfogásom változni fog, de valljuk be, csekély rá az esély. Azért zavar a dolog...

2019. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Verd tovább ahogyan eddig! Mindenkinek jobb lesz!
2019. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29 volt a férjem, mikor összejöttünk, én vagyok az első barátnője. Idén 40, csodálatos férj és apa, semmilyen hátránya nincsen annak, hogy nem volt előttem kapcsolata. 😊
2019. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

zerintetem van benne igazság mert ha ennyi idősen sem jött össze semmi akkor valami gond van az emberrel.


De gondolom esze ágában sincs senkinek dolgozni ezeken a gondokon. Na, akkor nem lesz senkijük.


tapasztalatlanságom miatt szerintem nagyon nehezen fog össze jönni.


Megoldás - Szerezz tapasztalatot.


Szívesen.

2019. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem igaz, közvetlen környezetemben van, akinek később lett.


Viszont ne a sült galambot várd, fejleszd magad, fejleszd az önismereted és javítsd ki a hibáidat.

2019. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!