Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találós kérdés: közösségbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találós kérdés: közösségbe járás nélkül lehet barátnője az embernek?

Figyelt kérdés

Miért mondják, hogy mindenképp járj közösségbe, hogy becsajozz?


Introvertált, nyugis életet élő emberként ez az erőltetett szociális skillek elsajátítása teher. Nem egy ember úgy szerez nőt, hogy nincs társasági élete.


Netes ismerkedésen kívül mit javasoltok? 31F



2019. máj. 12. 15:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Lehet, ha jól néz ki.
2019. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Keress olyan helyeket ahol főleg introvertált emberek vannak. Könyvtár ilyesmi.
2019. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, ez egy nagyon jó kérdés. Tegnap este pont erről szólt az én ismerkedési innovációs kérdésem is. Mondjuk én szociális fóbiás vagyok, és valószínűleg emiatt nem lesz soha nőm. Ha viszont idehoznának hozzám szép nőket, akkor bizonyára össze tudnám szedni magam annyira, hogy valamit beszéljek velük, esetleg bókoljak nekik.

Tehát valóban a helyzetnek a hiánya itt a nagy megoldhatatlan probléma szerintem is. Nem vagyunk sajnos nőkkel körulvéve.

2019. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
körülvéve
2019. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Hát neten kívül más szinte nincs is
2019. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%

Aki közösségben sem tud mozogni, idegenekkel és/vagy ismerősökkel kommunikálni, aki

"introvertált, nyugis életet élő ember", akinek az "erőltetett szociális skillek elsajátítása teher", akinek fejletlen a társas énje (és nem is akrja fejleszteni), az bizony alkalmatlan párkapcsolatra.


Netes ismerkedésen kívül az offline teret javaslom, amennyiben nwm túl kellemetlen szembesülnöd a fent leírtakkal.

2019. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
6: voltak már barátnőim, de azok természetes elethelyzetekbol születtek. Semmi direkt, erőltetett dolog. De erre most semmi esély kb.
2019. máj. 12. 15:54
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem félsz leszólítani lányokat, akkor azt szinte bárhol megteheted. Bár manapság nem szokás, de szerintem ha valaki kulturáltan teszi, és mellette még igényes megjelenésű is, akkor azt sokkal jobb benyomást tehet a lányokra, mint aki például random írogat facebook-on. Legalábbis én így tapasztaltam.

L20

2019. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
8: szoktam ritkán, de mind foglalt. Kulturált megjelenésű vagyok, de nem kifejezetten jokepu, inkább átlagos arcú, semmi kirívó, 191 cm vagyok ehhez.
2019. máj. 12. 15:57
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
#7 Ha teljesen elzárkózol attól, hogy bármilyen új közösségbe járj, akkor megvárod a legközelebbi természetes élethelyzetet.
2019. máj. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!