Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még soha nem volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem volt barátom akkor nem is lesz?

Figyelt kérdés

Bocsi, muszáj volt így kiirnom a kérdést, hogy felkeltsem az érdeklődéseteket :D

a lényeg röviden, hogy 19 éves vagyok, és még tényleg nem volt barátom, nem mintha nem kerestem volna vagy hogy mondjam, interneten nem vagyok annyira aktív inkább naponta 1-2 óra. Lányok, ti hogy ismerkedtek? Hogy ismertétek meg a barátotokat?


2019. máj. 20. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
19 éves vagy angyalom....
2019. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még, lehet akár 32 barátod is még.
2019. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Ó, mi a franc, fordított napot tartunk? :D Amúgy 19 éves vagy, majd 25 évesen térj vissza. Ha meg minden áron sietsz, akkor nőként társkeresőn szerintem 2 nap alatt találsz valakit.
2019. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BigUncleZ ***** válasza:
75%

Már azt várom mikor lesz "13 éves vagyok, ha eddig nem volt barátom/barátnőm akkor már esélytelen" kérdés.Viccet félretéve még annyi pasid lehet amennyit nem szégyellsz.

21/F

2019. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg minden tőled telhetőt megtettél az ügy érdekében, de nem jött össze, akkor elképzelhető, hogy tényleg a te készülékedben van a hiba, és változtatnod kell valamin, mert ellenkező esetben sokkal kisebb lesz az esélyed a pártalálásra. Egyébként azzal nincs semmi probléma, hogy 19 évesen nem volt barátod, abból viszont már lehetnek később gondok, ha mondjuk nem rögzül benned az ismerkedési "rutin", nem szerzel tapasztalatokat mondjuk a randizás vagy a fiúkkal való közvetlenebb kapcsolat (és itt most nem a szexre gondolok, hanem pl. az érintésekre, simogatásokra) terén, vagy még rosszabb esetben rágörcsölsz az egészre a félelmeid miatt, és egyre jobban parázni kezdesz, hogy már 20-22-25 stb. éves vagyok, de még mindig nem volt senkim, mi lesz, ha megtudják stb., és belekerülsz egy ördögi körbe. Még nem maradtál le semmiről, de idővel minden egyre nehezebb lesz. Egyébként nem ördögtől való dolog, ha használod a netet, emellett azonban a való életben is próbálj ismerkedni (baráti körben, iskolában, munkahelyen, közösségben, akárhol lehet, csak nyitottnak kell lenni).
2019. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a tanácsokat is!!
2019. máj. 20. 21:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 19 évesen lett először.

Az exemet egy online játékban ismertem meg, teamspeakeltünk, utána találkoztunk.

A páromat pedig a tesóján keresztül. A gyerek mindig mutogatta a tesóinak az ismerőseit Facebookon, meg hogy kire írt rá, amit akkor utáltam. De végül szerencsém volt vele, mert felkeltette a párom érdeklődését a fényképem.

2019. máj. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lesz itt jelentkező bőven
2019. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!