Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek fontos, hogy egy fiú egyetemet végezzen? És fiúk, nektek, hogy a lányok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 21:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Egyáltalán nem. Hülye akinek ez kritérium
2019. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Mivel én elvégeztem kettőt is, nekem fontos. Nem mondom, hogy másoknál ne működhetne papír nélkül, de nekem számít.
2019. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Alap manapság! Nekem számít !
2019. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem az az első ismerkedésnél hogy megkérdezzem van e diplomája, ha szimpatikus de nincs neki az sem zavarna.

N

2019. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem számít. A barátom kertész, imádja a munkáját. Minek végezzen egyetemet, ha élvezi a kétkezi munkát, és még jól is keres vele?
2019. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

Férfi vagyok.


Ha a nő a nevét le tudja írni, nekem az már oké.


A nőknek viszont, manapság elvárása, hogy a pasinak legyen diplomája.

És sok esetben a "DIPLOMÁS PÁROM VAN!!!" dolog fontosabb és előbbre való, mint egy jól kereső, nem diplomás sráccal való kapcsolat.

2019. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kritérium. De az igen hogy tanuljon valamit/vagy dolgozzon valamit ami rendes munka (nem feketén, nem közmunka, nem drogkereskedelem és hasonlók-értem normális alatt) és meg tudjon belőle (majd),legyenek azért ambíciói.

Egyébként hiaba hogy nekem nem az, mivel amúgy meg egyetemre járok, illetve gimnáziumba jartam ahonnan a 95% egyetemre ment azért az ismerőseim/barátaim/közvetlen környezetem nagy része egyetemistákból áll, közöttük vagyok.

2019. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Nálam nem azèrt előny az egyetem, mert diplomás lesz a párom,hanem valószínűleg hasonló a gondolkodásunk az élet dolgairól. Nyilván van más példa is, de pl. akikkel életem során találkoztam szakmunkás vagy érettségizett emberek emberileg sok közülük értékes ember volt, ezt nem vitatom, de egyszerűen totál másképp gondolkodtunk az élet dolgairól, pl. ők állandóan hangoztatták, hogy a fizikai munka a legfőbb érték nem a tanulás (én mint doktorált és a karriert, hivatást fontosnak tartó és a szakmámba rengeteg energiát fektető ember ezzel hogyan azonosuljak vagy ő hogyan tudna velem azonosulni?). Volt olyan, hogy egyszerűen nem fogták fel, hogy miért van kevesebb szabadidőm főleg egy vizsgaidőszakban és nem érek rá bármikor (amikor meg mutattam, hogy mit kell egy adott vizsgára tudni hüledeztek, hogy ezt hogy vagyok képes megtanulni) vagy ilyen, hogy kultúrális szórakozás mint színház, kiállítás esély nem volt rá, hogy eljöjjenek velem, sosem tudtam mélyrehatóan beszélgetni velük dolgokról mert annyira leegyszerűsítve láttak dolgokat, ami engem zavart. Nem véletlen, hogy a legtöbben egyetem alatt ismerkednek meg a párjukkal és velük is maradnak, nyilván hasonló az érdeklődési kör stb.
2019. máj. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén, röviden: igen. De ennek ellenére össze tudnék jönni egy nem diplomás sráccal is, ha látom, hogy vannak céljai az életben, értelmes, halad valamerre.
2019. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak dugni akarom akkor nem fontos. Ha a páromnak szeretném akkor nagyon is fontos.
2019. máj. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!