Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is rossz a tapasztalata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is rossz a tapasztalata a sportos nőkkel?

Figyelt kérdés

Én is sportos vagyok, itthon edzek és biciklizek, illetve odafigyelek arra, mit eszek.


Viszont ez életemnek csak egy szelete. A baj az, hogy akármilyen korú nőt látok, ha sportol, akkor semmilyen más témája sincs és gyakorlatilag csak ez tölti ki az életét.

Ez elég fárasztó, mert én viszont ezer más dologgal is szeretek foglalkozni.



2019. máj. 21. 09:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
sorold fel abból az ezer más dologból az első 10et amit szeretsz. kíváncsi vagyok.
2019. máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1:


a kérdésre válaszolj, ne offolj, illetve ha nő vagy, ne válaszolj, mert sztem elég nyilvánvaló, hogy férfiakhoz szól a kérdés.

2019. máj. 21. 09:13
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Jobb mintha azon sopánkodna, hogy vastag a combja, lóg a hasa, feneke...

Én imádnám, ha fitt csajom lenne.

2019. máj. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

1. Csillagaszat

2. Horoszkop

3. Termeszetjaras es ritka novenyek fotozasa

4. Macskatenyesztes

5. Orchideaszaporitas-termesztes

6. Tropusi gyumolcsok

7. Malaj-indonez nyelv es kultura


Na csak hetet tudtam, jaj nekem...

2019. máj. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3:

nekem a ducibbak és sportosak jönnek be, az átlagosak nem, de igazad van, volt olyan túlsúlyos barátnőm, aki folyton panaszkodott csak. az még rosszabb.

2019. máj. 21. 09:18
 6/15 A kérdező kommentje:

4:

feltételezem, nő vagy, és felsoroltad, hogy mi érdekel, hogy lássam, van ellenpélda is. oké.

2019. máj. 21. 09:20
 7/15 anonim ***** válasza:
44%

Én is sportolok, mégsem csak ez a témám.

Az teljesen jó, ha van egy közös pont az életünkben, de vannak ennél sokkal jobb témák is.;)

2019. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

CSak azt mondom, mert van egy hobbija, amit jobban szeret más tevékenységnél, attól még nem ez tölti ki az idejét. Sok ember van, aki nem szereti azt amit csinál, mégis csinálnia kell. A munkát többnyire ezért hívják munkának és nem hobbinak. A kötelező rutinos dolgokat mindenki elvégzi. Felkel, munkába megy, hazamegy, házimunka (főzés, takarítás), aztán foglalkozik azzal az "ezer" más dologgal... Jó, ha 1-2 dologra marad ideje.

Jó neked, hogy ennyi szabadidőd van az ezer más dologra.

2019. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Én nő vagyok, egész konkrétan egy ilyen nőt én is ismerek, mint a kérdező. Annyira nagyon nem állok közel hozzá, de a facebook-posztjai mind csak erről szólnak. Én arra tippelek, kisebbségi komplexus állhat a háttérben.
2019. máj. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Mi mind ketten sportolunk a párommal,de nem vagyunk megszállottak. Szívesebben beszélünk az esti terveinkről, a közelgő nyaralásról meg a vemhes kutyánkról mint arról hogy én hány kilót toltam ma ő pedig hány kitörést végzett.
2019. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!