Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valaki a kinézete miatt nem talál sosem párt? (leginkább férfiakra gondolok)

Figyelt kérdés

Próbálkoztam több lánynál, de nem lett semmi sem sajnos. Mostmár egyre jobban kezd idegesíteni, hogy mi lehet ennek az oka. Gondolom ha kinézetre bejönnék valakinek akkor ő is érdeklődőbb lenne, hogy jobban meg akar ismerni.

Magamat sokszor fiatalabbnak látom, mint amennyi vagyok, ami egy elég nagy hátrány szerintem, meg vékony alkatú vagyok (pedig sportolok). Meg eléggé szolid vagyok, és ezt mások is egyből észre veszik rajtam, ami megint csak egy nagy hátrány.

Mindenki azt mondja hogy mindenkinek megvan a párja, meg hogy előbb utóbb mindennek el jön az ideje, de én már úgy érzem hogy nekem ez sosem fog eljönni. Még a húszas éveim elején vagyok csak, de az idő az gyorsan telik sajnos.

Szerintetek ha valaki sokáig nem talál párt akkor annak általában a kinézetével van a gond?


Köszi a segítséget!


2019. máj. 21. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Manapság sokat számít a kinézet, de ezt lehet ellensúlyozni mással is
2019. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arc, haj, ilyesmik fontosak. Nekem egyszer mondta csaj akivel ismerkedtem, hogy "sajnos a dús fekete hajú férfi az esetem". Ott helyben köpni-nyelni nem tudtam. Ennyivel leírnak, mert erősen kopaszodom. Na ennyit számít a külső! (rendszeresen edzem, nem vagyok vézna sem kövér)
2019. jún. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!