Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányokhoz szóló kérdés: hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz szóló kérdés: hogy ismerkedtek online? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok Lányok!

Az lenne a kérdésem, Ti hogy ismerkedtek egy társkereső oldalon, tehát felmentek az oldalra, kaptok egy halom levelet gondolom a pasiktól, és aztán mit kezdetek ezzel a helyzettel? Végignézitek mindenkinek a profilját, és aki a legszimpibb, csak azzal kezdtek el levelezni, vagy visszaírtok mindenkinek és ismerkedtek mindenkivel, vagy mi a stratégia? Ha mindenkivel ismerkednétek, hol van az a pont, amikor már csak egy valakire fókuszáltok (ha van ilyen), illetve ez esetben mivel "koptatjátok le" a többieket?



2019. máj. 22. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

En csak azzal ismerkedek aki szimpatikus kep alapjan.


Persze majd mindenkivel😃 napi 3-4 pali ir kb de az akkor legyen a minimum. Nem lehet kordaban tartani ennyi beszelgetest. Ugyhogy csak azokkal akik a kepek alapjan es a kezdo uzenet alapjan szimpatikusak. Utana az marad akivel a legjobb a beszelgetes.

2019. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Most kár nem társkeresőzök, de én a legtöbb embernek visszaírtam (kivételek voltak azok, akik úgy indítottak, hogx szex? Hármasban benne vagy? Stb). Aztán, aki beszélgetés közben megfogott,annak megnéztem a profilját (kor, gyerek, hobbi, van-e intim képe, illetve a szexuális aktivitását átlagon felülinek írja-e le - a love.hun ezt is meg lehet adni), majd a képeit. Akik "nem feleltek meg", vagyis mondjuk 10 évvel idősebbek voltak, gyerekük volt (20 vagyok, és valahogy nem nagyon tudtam volna mit kezdeni ezzel a helyzettel), tovább beszélgettem még, majd lezártam. Ha valaki többször is írt társkeresőn, akkor utána szívesebben mentem át messengerre vele, ahol tovább beszélgettünk. (Itt még mindig több emberről van szó). Ha megvolt az első randin, ami után másodikat beszéltünk meg (tehát "sikeresnek" könyvelhető el), akkor hagytam abba a beszélgetést másokkal.
2019. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
(azt kihagytam, hogy ez nem túl sok pasi, napi 3-4, ahogy az előző írja, meg néha becsúsztak az egyéjszakást akarók... Én a 3-4-gyel viszont beszélgettem is)
2019. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el hogy nő vagy. Szánj erre 3 hetet. Keress rá egy társkeresőn profil alapján neked nagyjából megfelelő 100 férfi oldalára (tőlük is fogsz levelet kapni többek között), majd a profilból.... komolyan próbáld eldönteni, ki a legszimpatikusabb, ki nem hazudik, és kivel érdemes ismerkedni. Sok sikert, és sok türelmet kívánok a kísérlethez :) Ui: utána menj el nyaralni 3 hónapra hogy kipihend.
2019. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi Mindannyiótoknak, de egy fontos kérdés nem derült ki nekem:-D Tehát: hogy értem, hogy akkor több emberrel beszélgettek, de miután van "az az egy" aki "marad", akár randi után, akár még előtte, utána a többiekkel mit kezdtek? Hisz gondolom a többiekkel sem csak egy "heló szia hogy vagy" -ig jutottatok el addigra, hanem több személyes dologról beszéltetek már, és így hogy rázzátok le őket? Egyszerűen már nem válaszoltok az üzeneteikre többet, vagy írtok valami magyarázatot hogy "bocs megismertem más valakit, ne haragudj" vagy hogy? :-D
2019. máj. 22. 11:24
 6/12 A kérdező kommentje:
#4 -es hát nem könnyű csak a profil alapján választani, totál megértem...Ti Lányok talán könnyebb helyzetben vagytok e téren (vagy pont hogy nem?), mert Nektek nem is kell nagyon keresgélni szerintem, hiszen mi pasik írunk Nektek eleve, kérés nélkül is :-D És Nektek "csak" válogatni kell, persze ez majdnem ugyanaz, mintha a kereső alapján szűrnétek a "Kiszemelteket"...csak legalább így már tudjátok, hogy Ti bejöttök annak, aki írt...vagy valami ilyesmi.
2019. máj. 22. 11:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár társkeresőn nem voltam soha, de itt már ismerkedtem számtalanszor. Rengeteg privát üzenetet kapok.

Nagyon egyszerű dolgok alapján szoktam szűrni. Pl. hogyan ír.

Normálisan, helyesen? Ezzel mesél az igényességéről.

Értelmesen és összeszedetten? Ezzel belátni a fenében uralkodó dolgokra.

Nem agresszív-e, ha esetleg valamiben nem értünk egyet?

Sugárzik-e belőle az egészséges önkép, a magával való kibékültség?

Jókat tudunk-e beszélgetni?

Ha ilyesmik rendben vannak, akkor átmegyünk másik felületre, képcserézünk.

Volt olyan, hogy többen is szimpatikusak voltak, de ilyenkor hosszabb távú beszélgetés után kiderült, hogy az egyikük valami okból mindig kedvesebb volt a szívemnek.

Volt, amiből jó ismeretség lett, volt, amiből kapcsolat.

2019. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 Egyébként úgy, ahogy mondod.

Megmondtam a "megmaradtnak", hogy ne haragudj, de megkedveltem valaki mást.

Megesett párszor és szerencsére nagyon intelligensen fogadták.

2019. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem mindenkinek visszaköszönök (attól függ, végülis mennyire jön be képről, de 10-ből 9-nek visszaköszönök).

Aztán nagyon attól függ, mit ír. Egyből nem fogok fészre átmenni levelezni, ha azt akarja akkor hagyom. Ha a szex jön szóba hagyom. Általában azokat is, akik mizuval kezdenek, vagy hogy hol lakom.

Eddig az jött be, amikor megdícsérték a képemet. Persze nem csak úgy, hogy csinos vagyok, hanem hogy jól van beállítva, szép a fények.

Ha lenne kint biom akkor az is jó kezdés lenne ha valami frappánsat válaszolnak rá, de nincs mert azért ennyire nem vagyok elkötelezett.

Ha sok emberrel beszélek, és valaki jobban megtetszik akkor egyszűen nem írok vissza másoknak.

Az a pont, hogy jobban megismerném akkor jön el, ha 3-4 nap levelezés után is tök jól el tudunk beszélgetni mind a hétköznapokról és komolyabb témákról akár.

19/L

2019. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy a társkeresőkön lévő férfiak többsége sikeres és jóképű? A kérdésem KOMOLY! Lakás vagy ház, autó, sportos test, markáns arc, jó anyagi háttér, magabiztos, céltudatos, olyan, akire lehet számítani és építeni. Aki egy kapcsolatot komolyan is vesz.


Lehet hogy sokaknak ez viccesnek tűnik, de én ahány nővel beszéltem, mindegyiknek az volt a dilemmája, hogy melyiket válassza! Én férfiként kérdezem, sosem láttam a "felhozatalt", de már sokat hallottam a "Kánaán-dilemmáról".


Kezdem érteni, hogy sok férfinek miért nem jut nő. Hát pont ezért, mert több a partiképes, mint a gyengébb.

2019. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!