Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van online ismerkedés után komoly, akár életre szóló kapcsolat kialakulásának? A sikersztorikat megköszönném, ha van valakinek ;)

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 12:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Egy randinal nekem nem lett tobb egyik se
2017. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem online ismerkedés után két randi volt eddig a max :D
2017. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy ki mit ír, mert minden kapcsolat más. Nekem összejött netről a dolog, és akkor? Attól még lehet, hogy a te kapcsolatod nem fog működni. Ez nem is attól függ, hogy hol ismertétek meg egymást. A kérdés is teljesen értelmetlen.
2017. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Csak olyan ember tudna életre szóló kapcsolatról sikersztorit mesélni, aki már meghalt.

Tehát paradoxon a kérdésed.

2017. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A családban 2-en is vannak akik társkereső oldalon találtak egymásra, mostanra mindkét kapcsolatból házasság lett, az egyik párnak már 2 gyermeke is van. Tehát megvan rá az esély.
2017. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi is neten ismerkedtünk meg. /facbook/Lassan négy éve együtt vagyunk és egy fél éve együtt is élünk.:)
2017. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

nekem sikertelen sztorim van sajnos :D

életre szóló kapcsolatot akartam 21 évesen, de nem jött össze :)

szerintem ha a megfelelő felek találkoznak, akkor összejöhet, szóval 50%, vagy igen vagy nem :D


24F

2017. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt ismerkedtünk meg, 2,5 éve vagyunk együtt :)
2017. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több éves kapcsolataim lettek netről. Élőben meg ha próbálkoztam, csak és kizárólag átvertek. Szerintem semmivel nincs kevesebb esélyed ott, mint élőben. Szerencse kérdése, ha pont találsz egy jót, akkor netről is ugyanúgy működhet. Nekem pl az élőben való ismerkedés kész horror a saját tapasztalataim szerint, mégse gondolom, hogy nem működhet, csak nekem nem működött soha.


26N

2017. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi, mint a való életben.
2017. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!