Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányokhoz szóló kérdés: hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz szóló kérdés: hogy ismerkedtek online? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok Lányok!

Az lenne a kérdésem, Ti hogy ismerkedtek egy társkereső oldalon, tehát felmentek az oldalra, kaptok egy halom levelet gondolom a pasiktól, és aztán mit kezdetek ezzel a helyzettel? Végignézitek mindenkinek a profilját, és aki a legszimpibb, csak azzal kezdtek el levelezni, vagy visszaírtok mindenkinek és ismerkedtek mindenkivel, vagy mi a stratégia? Ha mindenkivel ismerkednétek, hol van az a pont, amikor már csak egy valakire fókuszáltok (ha van ilyen), illetve ez esetben mivel "koptatjátok le" a többieket?



2019. máj. 22. 10:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#1 -es és #2 -es köszi a stratégiátokat! :)

#7 -es váó, nem is gondoltam, hogy erről az oldalról komoly kapcsolat is születhet! :O

#8 -as köszi hogy erre is adtál választ! :)

#9 -es köszi a tippet a "képmegdicsérésről", alkalmazni fogom :D na persze nem leszek álszent.

#10 -es erre én is kíváncsi lennék, hátha erre is kapunk választ! Személy szerint egyébként nálam majdnem stimmel, lakás és anyagi egzisztencia és jóképűség megvan (ez csak egészséges önbizalom:D), egyedül a gond, hogy átlagos a testalkatom és egy nagyon picit elkezdtem kopaszodni (ez a sokkal nagyobb gond) - ez utóbbi is már pont elég ahhoz, hogy a potenciális "lányrajongóimnak" szerintem a 95 %-át elveszítsem, mert nagyon kevés lánynak tetszik, ha egy srác fiatalon kopaszodni kezd, nézzen ki akárhogy...én 29 éves vagyok..ezért eldöntöttem 2 dolgot: ki fogom pingálni magam testileg, tehát kondizás (már elkezdtem), plusz hajbeültetés...akikkel azután fogok megismerkedni, hogy ezeken túl vagyok, nekik ez lesz az első benyomásuk rólam és úgy nem lesz ciki...a külső sajnos az egyik, ha nem a legfontosabb egy társkeresésben, és meg tudom érteni, mert nekem is ez a legfontosabb, de persze attól hogy "topmodell", még nem fogom összekötni vele az életem, HOGYHA nem tudok megbízni abban a lányban...de a jó ebben a külső dologban, hogy bárki megteheti, hogy jó alakot formál magának, és esetleg (csúnyán szólva) "kés alá fekszik", ha úgy érzi jónak, mert másképpen nincs meg az a sikere, amire vágyna...szerintem ebben semmi rossz nincs. Az anyagi hátteret is meg lehet teremteni okos és kitartó munkával, energiával, tehát amiket leírtál, az MIND megvalósítható BÁRKINEK, ha eléggé akarja.

2019. máj. 22. 15:56
 12/12 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, a válasz a 10-esnek szól:

Nem. Nagyon sokan vannak fent, akiket fél másodperc rápillantás után balra húzok. Talán 50 férifból húzok jobbra egyet, és ugye ez még csak a külső. És még így is van, hogy valakit csak azért húztam jobbra hátha.

Engem a legtöbben szépnek gondolnak, erősen ambíciózus vagyok, tehát azt várom el, amit én is tudni adok. Ezek a követelmények nem felelnek meg a legtöbb embernek, de ha szerencséje van az embernek akad 1-2.

Nekem például volt szerencsém összeakadni egy emberrel, csak sajnos rájöttünk a randin, hogy nem passzolunk.

2019. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!