Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Aki ha leejt, elront, kiborít valamit, nem sikerül neki valami, stb..., akkor nem káromkodik és kiabál? Nekem apukám ilyen volt, munkahelyemen is ezt hallom a férfi dolgozóktól és kiráz a hideg annyira gyűlölöm ezt a viselkedést. Viszont azt vettem észre, a férfiak mindig ezt csinálják, nem tudják csendben, nyugodtan nyugtázni ha fail éri őket. Az ilyenektől én menekülök. Minden férfi ilyen, vagy van remény, hogy találok kivételt?


L/23


2019. máj. 22. 17:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%

Remélem, hogy találsz ilyen férfit. Az én apukám egy nagyon nyugodt ember, otthonról ezt a mentalitást hoztam, ezért nagyon nehezen viselem, hogy a férjem minden apróság miatt dühöng. Nagyon zavar, hogy folyton mérges és káromkodik. Ő azt mondja, hogy így ereszti ki a gőzt. Nagyon régen együtt vagyunk, de ehhez nem sikerült hozzászoknom.

Ha egy mód van rá keresd tovább azt a nyugodt embert!

2019. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen emberek között mozogsz, de nekem a férfi ismerőseim 90%-a nem csinál ilyet.
2019. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Különösebben nem szoktam ilyesmivel foglalkozni. Volt páromat ez mindig bosszantotta, hogy nem tudok ideges lenni.
2019. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túlzottan sem káromkodós sem kiabálós. Nyilván vannak helyzetek amikor az emberből kijön, de ritka, többször van hogy nevetek magamon milyen béna vagyok mondjuk. Például amikor szikével lekaptam az ujjam végéből egy darabot mert felfutott a vonalzóra akkor is csak röhögtem miközbe mentem be bekötözni, hogy ilyen béna is csak én lehetek :) 29/F
2019. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2019. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2019. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen, én.


Nálunk is ez ment otthon, gyűlöltem. Ha esik az eső, ha nem esik, káromkodás ment, kiabálás és mérgelődés.

Családban nyilván nem röhöghettem ezt ki, de az utcán is tapasztalom, hogy idegbajosak az emberek, sietnek, tolakodnak, káromkodnak.


Ha valamit meg tudok oldani, akkor azért nem káromkodom. Ha meg nem tudom megoldani, akkor meg úgyis mindegy, hagyom megtörténni.


A barátnőm nem rejtette véka alá, hogy az egyik oka amiért összejött velem, mert türelmes és nyugodt vagyok. Talán 4 év alatt 1x emeltem fel a hangom, de kiabálás akkor sem volt.

2019. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!