Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek milyen az ideális/elfogadható életút a párjelölt esetében?

Figyelt kérdés

Hogy éljen egy fiú/férfi addig amig veletek találkozik?

Gondolok itt az iskola tipusára, idejére, munkahelyre, keresetre, kapcsolatokra, megtakaritásra, utazásra stb...



2019. máj. 19. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nekem ez mind mindegy. Tudjak vele beszélgetni (komoly témákról is), legyen véleménye és legyenek céljai, amikért hajlandó dolgozni.
2019. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Nincs erre vonatkozó elvárásom, legfeljebb olyasmi múltbeli dolgokról tudnék egy listát írni, amik kizárják, hogy bármit akarjak valakitől. Ilyen pl ha börönben volt (kivéve a nagyon ritka eseteket, amikor tényleg megváltozik), ha mondjuk 6 év alatt végzett el egy nem túl nagy erőfeszítést igénylő, 3 éves szakot egyetemen (nyilván nem arra gondolok, ha családi vagy anyagi okokból halasztott vagy nehezen ment neki, hanem arra, ha cseszett tanulni és inkább bulizott), ha egyéjszakás vagy szexkapcsolatai voltak vagy ha prostizott, mert az ilyesmi dolgok azért mondanak valamit egy emberről. Az olyasmi nem oszt, nem szoroz, hogy milyen iskolákat végzett vagy hová utazott, ha egyébként szimpatikus valaki.
2019. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lilla64 ***** válasza:
61%
Nekem ez mindegy.Legyen értelmes,szeresse a munkáját és a családot Nem érdekel az iskolai végzettsége.
2019. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%

Jaja. Nekem sajnos van egy olyan érzésem, hogy amint kiderül, hogy mi a végzettségem hol dolgozom, elkezdi saccolni a nő, hogy mennyit kereshetek, ha még a céljairól meg pláne nyaralásaimról mesélek akkor egyből nem fog számítani szemelyiseg, meg vélemények meg csaladhoz való hozzáállas.


Az a baj, hogy eddig ugy tapasztalom hogy a nők nem képesek csak a jellembe beleszeretni. Csak ugy magamert szeretni. Helyette az ideálba szeretnek bele, a kinézet, vegzettség, kereset, kocsi, stb úgy összesen lesz vonzó. Kivancsi vagyok magamert ki kedvelne meg ...


Persze az is lehet, hogy nincs mindig így

2019. máj. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legyenek céljai az életben, legyenek egészséges kapcsolatai. Ne legyen olyan, hogy semmit sem csinál. Vagy tanuljon vagy dolgozzon. Ne szórja a pénzt, legyenek hosszútávú céljai, amire félrerak (pl. lakás). Ne állapodjon meg egy olyan munkánál, amit nem szeret vagy nagyon keveset keres vele (ami már veszélyezteti a megélhetést). Nekem fontos az, hogy szeresse, amit csinál, és legalább annyit keressen vele, amiből átlagos színvonalon meg lehet élni.

Az mindegy, hogy milyen iskolába járt, mit végzett stb, a fontos, hogy legyen intelligens, legyen valamilyen tudása. :)

2019. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!