Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Egy fiú hajszíne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy fiú hajszíne mennyire fontos nálatok?

Figyelt kérdés
Most nem a festettre gondolok, hanem hogy szőke, vörös ,sötét és barna közül melyiket választanátok

2014. máj. 29. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
és ha nincs haja?
2014. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Régebben mindig azt hajtogattam hogy szőke, mostanra rájöttem hogy teljesen mindegy, mivel a végén úgy is az arca fogja eldönteni hogy tetszik e vagy sem és a haj/szem színe teljesen lényegtelen :D
2014. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem fontos, ha jó az összhatás és alapból tetszik a pasi. Volt már vörös hajú pasim is pl.
2014. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó kérdés :D
2014. máj. 29. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem számít a hajszín. A lényeg, hogy hogy mutat az egész ember. :)

Én nekem mindegy milyen a haja, ha a férfi aranyos, és helyesnek tartom. :) Egyébként tetszenek a vörös hajú férfiak, de mondjuk ha belegondolok, akkor a többi is... csak vöröset ritkán látok. :)

2014. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as kösz, én is vöröshajú vagyok :D
2014. máj. 29. 22:12
 7/10 anonim ***** válasza:
A fekete és a vörös a legszexibb szerintem, a szőkét nem kedvelem, a barna átlagos, de ha szerelmes vagyok valakibe, pont nem a haja érdekel. :D
2014. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szőke, barna és a fekete hajúak jönnek be. :) de igazából egyáltalán nem számít a hajszín. :) ez a legkevesebb.
2014. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valamiért egy kócos szöszi jelenik meg a képzeletemben, amikor az ideálomról kellene beszélnem, de ez nem jelent semmit. Egészben nézem meg a pasikat, simán mutathat valaki más hajszínnel sokkal jobban. (Igen, vörösből is láttam számomra úgymond tetszetős fiút.) Arról már nem is beszélve, hogy a belső tulajdonságainak nagyobb szerep jut.
2014. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a #2-es válaszolóval. :)

Csak nekem ezelôtt a fekete hajú fiúk tetszettek, nem a szôkék.:)


16/l

2014. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!