Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kellene tennem? Ti miben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Ti miben látjátok a helyzet megoldását?

Figyelt kérdés

Úgy hozta az élet, hogy 33 éves férfiként, egyedül, nem találom a helyem a világban, nem találom azt akivel együtt mennénk tovább az életben.


Voltak párkapcsolataim, rövid és hosszú ideig tartóak egyaránt, járok társaságba, hozzá tudok szólni a legtöbb témához, nem rettenek meg az újdonságoktól, viszont nehezen nyílok meg új, ismeretlen emberek előtt.


Sajnálatos módon még fiatalon elvesztettem a családom, emiatt visszahúzódó, zárkózott lettem.

Már komoly kapcsolatra, megállapodásra vágyom, valakire akivel kölcsönösen tisztelni tudjuk egymást, számítunk egymásra, szeretni és szeretve lenni.


Felépítettem magam körül amit lehetett, kialakítottam a környezetem, viszont nincsenek igaz barátaim, akikre számíthatnék, és nincs akit a másik felemnek érezhetnék.


Hol lenne célszerű összeismerkedni egy komoly kapcsolat reményében?


33F


2019. máj. 22. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Van kedved privátban beszélgetni?
2019. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miért ne
2019. máj. 22. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen elbeszélgetek veled, talán tudok hasznosat tanácsolni. De ha nem haragszol, majd csak holnap :)Megkereslek privátban.
2019. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs rá okom hogy haragot érezzek, írj nyugodtan
2019. máj. 22. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!