Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetek, hogy változzon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy változzon a helyzet?

Figyelt kérdés

Vak srácként tengetem az életem. Munkám van, informatikusnak tanulok, felolvasó szoftverrel dolgozom. Párkapcsolat nem akar összegyünni, pedig vidám vagyok, s próbálok minél több dologra nyitott lenni, főleg filmek terén. Akárhány lánnyal próbálkoztam, mindig azt kaptam, hogy a szemem miatt nem, mert nem akarnak ilyen embertől gyereket. Pedig még zenélek is, három hangszeren játszom, van némi abszolút hallásom is, az egyetemen fülre beállítottam a hanggenerátort 200 Hz 10% pontossággal.

Hogy lehetne ezen a tényálláson változtatni? Nem vagyok az a sírós fajta, mindig elfoglalom magam valamivel, nemrég pl. fából barkácsoltam. Ja és a háztartásvezetés sem gond, mindent magam csinálok.



2019. ápr. 17. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Ügyes vagy nagyon gratulálok. Én nem vagyok vak de szintén fogyatékkal élő és szintén nem megy a párkapcsolat, én beletörődtem. Nem tudom milyen alternatív megoldást tudnék ajánlani.
2019. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Fura ez az indoklás, mintha örökletes lenne... Szerintem fogsz idővel találni valakit, sok felszínes ember van, de nem mindenki ilyen. Azt meg megfigyeltem, hogy a vakok jellemzően jófejek és a beszélőkéjük, humoruk is jó (többel összefutottam), ezek pedig keresett tulajdonságok.

32/f

2019. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es, neked mi a problémád?

Nekem az, hogy anyám kiskoromban kompot akart belőlem, aztán pár év múlva megállapította, hogy ez a gyerek bizony nem komp lett. :D

2-es, igen, sajnos örökletes ez a cucc, valszeg én is továbbadnám. Dehát annyi baj legyen...

1-es, ha gondolod, beszélgessünk privátban, ha fiú vagy, ha lány. Ha fiú, akkor eldumálunk, ha lány, akkor meg elveszlek eleségül. :D -Csak úgy kannibál módjára.

2019. ápr. 17. 23:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Én agysérülés miatt mozgás korlátozott vagyok és ez már elég, hogy ne legyenek barátnőim.
2019. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Az a szerencséd hogy mivel nem látsz , ezért akármilyen lánnyal össze tudnál jönni ! Vagyis ha pl elhízott a lány, akkor úgyse látnád hogy ronda. Így maximálisan csak az számítana neked és neki is hogy milyen a személyiség. Szerethető e. A külsőségek itt nem nehezítenek semmit.
2019. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1-es, ne aggódj, nézd meg a "Ballábam című filmet. A csávónak csak a bal lábfeje mozgott, aztán talált egy jócsajt a végén, aki mély gondolkodású volt, és megszerette. Meg ott van Nick Vuicic is. Neki sem akármilyen felesége van. Tény, hogy nehéz, de ne add fel. Ismerek mozgássérülteket, jófejek mind. VAn egy srác, akinek csak a feje mozog úgy ahogy, de a humora meg a helyén van. Neked egyébként mennyiben jelent akadályt a hétköznapokban a mozgáskorlátozottság? Számítógépet kézzel használod, vagy szemvezérléses technológiával?
2019. ápr. 18. 15:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom vannak kivételek, de én nem hiszek a szerelemben. Én mindent megtudok csinálni csak kicsit másképp. Dolgozom jártam normál iskolákban, szórakozni is, alapjában úgy élek mint az egészséges, de persze rögtön látják rajtam hogy beteg vagyok.
2019. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezzel én is így vagyok, hozzám is így viszonyulnak. Sajnos ha valakinek fura a beszédje, vagy fura az arckifejezése, rögtön kattantnak gondolják, ahogy engem is, mert sokszor annak ellenére, hogy belül boldog vagyok, azt mondják, hogy nem normális pofákat vágok. Az a baj, hogy a szerelem egy alattomos dolog, a külsőre épít. Lehetsz te belül akármilyen jó, ha nem vagy vonzó, letojnak. Egy barátság ilyen szempontból többet ér, mert ott már számít a belső is. De amikor egy csajt meg kell fogni, a külsőt nézik. Mind azt hiszi, hogy akkor csak ő fog tenni a kapcsolatért. . Ettől függetlenül járjunk el szórakozni. ÉN nyitott vagyok a fogyatékkal élőkre is, csak ne ugyanazlegyen a baja, mint nekem, mert az úgy elég rossz, ha egyikünk se látja a számlákat elolvasni, vagy babakocsit tolni az utcán.


A másik baj, amit észrevettem az évek alatt, hogy nincs értéke a gyengédségnek, figyelmességnek, akkor vagy menő, ha a csajnak azt mutatod, hogyha kicsit húzogatod az agyát, és azt mutatod, hogy annyira nem fontos neked. Olyanokra gondolok, mint előreengedni, vagy ha csak egy hely van a buszon, odaadni, ha gondja van, vígasztalni, ha bántja valami, ott lenni. Ettől függetlenül bízom benne, hogy egyszer találok olyat, aki a kedvességet viszonozza, és nem vet meg, ha megcsókolom egy finom ebédért, vagy azért, mert kitakarította a wc-t, ha sokat dolgozom.

2019. ápr. 20. 01:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Így van teljesen.
2019. ápr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!