Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkahelyi sikerek ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi sikerek ellenére sincs önbizalmam, hogy leszólítsak egy nőt?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy keress sok pénzt és (vagy) gyúrd ki magad és megjön az önbizalom. Munkám terén sokat elértem, felsővezető lettem. Sportolni is eljárok (igaz kigyúrva nem vagyok, de nem sok zsír van rajtam), mégis 0 az önbizalmam. Még soha nem volt sikerem a nőknél. Valahogy nekem nem jött be ez a formula az önbizalom növelésére. Van saját lakásom is meg céges autóm, de hiába. Nem is értem amúgy, hogyan függ össze a pénz a nőkkel? Ha mondjuk a gondolkodni nem tudó munkakerülő csajszi lenne a célpont, ott talán számít ez valamit, de okosabb nőknél szerintem mindegy.

Miért hiszi mindenki, hogy “majd ha gazdag leszek ...” Bár gazdagnak nem mondom magam, de én is azt hittem, hogy majd változni fog valami. Ha majd lesz új, német autó, majd akkor ..... de nem történt semmi az égvilágon!


2019. máj. 23. 09:38
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Azért nézd meg, hogy kinek a mentsvára ez a mondás... igen, akinek esélye sincs idáig eljutni. Annak jó vigaszszöveg.
2019. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gyépésmérnök ***** válasza:
100%

Még mindig nem gyanús hogy teljesen más skillek kellenek egy karrierhez mint a csajozáshoz?

Utóbbihoz a legegyszerűbb, leggyorsabb út a pszichopátia. Ezt kell fejlesztened magadban. A pszichopata nem érez, nem is fogja fel az elutasítást, megy tovább mosolyogva a következőhöz. Ha a huszadik bejön, már lesz zsákolás. Ennyi.

2019. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Munkahelyi sikerek ellenére sincs önbizalmam, hogy leszólítsak egy nőt" Ki hinné? (Mi a fa.. köze van a kettönek egymáshoz?)
2019. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát barátom , amíg nem mozdulsz ki a komfortzónádból addig nem is lessz.. Nem mindenkin látszik , hogy van pénze.. Tehát lehet van , de ezt a nő honnan tudja?
2019. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont tökéletesen értem a kérdést és az abban megfogalmazott problémafelvetést. A GYK-n mindenre az a válasz, hogy egy férfi azért sikertelen a nőknél, mert nincs önbizalma, önbizalom pedig hobbiból, sportból, munkából, bármiből lehet, amiben jó az ember. Ami természetesen iszonyatosan, pofátlanul nagy hazugság, hiszen a társkeresési önbizalom a pozitív visszacsatolásból ered. A kérdező vélhetően ezt szeretné számonkérni az üres mantrákat hangoztató válaszadókon.


Én is így jártam. Nekem is el lett mondva, hogy azért nem kellek senkinek, mert nincs önbizalmam. Kérdeztem: mire legyen önbizalmam? A rengeteg ignorálásra és visszautasításra? Jött a válasz - legyen valami hobbim, vagy a munkámat szeressem, vagy más módon szerezzek önbizalmat. Csak hát a tényállás az, hogy én a hobbimat imádom, az egyetlen dolog, ami motivál, a köré épülő közepes méretű netes közösségben pedig nem éppen legenda, de azért egy közkedvelt személy vagyok, akinek a munkásságáról és kitartásáról csak elismeréssel beszélnek. Az más kérdés, hogy amint beszélek a nőknek a hobbimről, azok valahogy egyből köddé válnak...


(Aki egyébként állandóan lepontoz -mert ez a válaszom is le lesz-, annak legyen már annyi gerince, hogy legalább privátban ír, mert most már végképp nem értem, mi nem tetszik sorra az észrevételeimben.)

2019. máj. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5-ös: a hobbit csak azért hozzák fel, mert ha el is utasítanak, akkor legalább annyi öröme legyen valakinek, hogy van egy jó hobbija.
2019. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!