Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kerülhető el a munkahel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhető el a munkahelyi pletyka? Ti elhívnátok egy kollégát?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány a munakahelyen, de ha elhívnám, tartok attól, hogy pletyka alap leszek, amit nagyon nem akarok. Ha meg nemet mond, az meg szerintem nagyon kínos tud lenni, és már menne is a szóbeszéd a loser hülyéről...
2018. jún. 5. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

"Hogyan kerülhető el a munkahelyi pletyka"


Sehogy, mindig vannak olyan emberek, akik pletyka alapot tudnak kitalálni. Ha nem csinálsz lófaxt sem, hogy ne pletykáljanak rólad semmit sem, akkor arról fognak pletykálni, hogy nem csinálsz lófaxt sem.


"Ha meg nemet mond, az meg szerintem nagyon kínos tud lenni"


Ezért szokták mondani, hogy házi nyúlra nem lövünk. De ha megszeretted a lányt, igazából leszarnám ezt az íratlan szabályt.

2018. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem csinálsz semmit, pont akkor leszel a legnagyobb pletykaalap, azzal fognak titulálni, hogy félsz a csajoktól! Tapasztalatból mondom, az én munkahelyemen egyik haverom pont ilyen: "csorgatja a nyálát" a lányok után, kezdeményezni viszont abszolút nem mer egyiknél sem, sőt, eleve ki sem meri mondani a p#na szót se! Ilyenkor mindig zavarba jön, és direkt "villanykörtét" mond helyette. Még a főnök is csak röhögve fogja a saját fejét: "Komolyan mondom, nem hiszem el! Bármiben lefogadom, hogy 34 éves létére még mindig szűz!" :D


Lehet, hogy ígyis-úgyis szóbeszéd leszel, csak épp nem mindegy, hogy milyen formában! Ha mersz kezdeményezni, akkor viszont elismerően fognak rólad beszélni, hogy "Ez igen, ez egy igazi férfi!"

Nekem is régóta nagyon tetszik egy lány a munkahelyemen. Mondták néhányan, hogy szerintük nagyon kevés esélyem van nála. Múlt héten végre elmondtam neki, de visszautasított, mégsem tart senki se lúzernek, se hülyének emiatt, neked is teljesen felesleges izgulnod, nincs abban semmi kínos, csak egyszerűen félsz, és beképzeled magadnak a dolgot!

Na meg ha nem kezdeményezel, akkor eleve semmi esély sincs a kapcsolatotokra, így viszont még lehet, próba szerencse!

2018. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
A munkahelyi pletyka nem kerülhető el.Ilyenek az emberek.Igen, én elhivnám a kollegát. Kit érdekelne ki mit szól?
2018. jún. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyi pletykát tényleg nem lehet elkerülni főleg ha gyárról van szó. Azt ajánlom nézz levegőnek minden rosszindulatú szarkeverő élettelen szemétládát kivéve azt a lányt aki érdekel téged. 🙂 Az összes többi egy pillanatot nem érdemel meg az életedből ha nem tud emberségesen viselkedni. Tahó pimasz modor kell az ilyeneknek, nem tisztelet! Természetesen vannak kivételek, normális gondolkodású emberek is. De aki más életével van elfoglalva az azt érdemli hogy levegőnek nézzék. Röviden: hajrá, egy próbát megér. Ha a csaj bunkózni kezd az nem a te szegénységi bizonyítványod.
2018. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Felnőtt emberek vagytok, azt csináltok munkaidő után amit akartok. A lányt nézném a helyedben és nem a tásaságot. Nekik ehhez semmi közük. Ha pletykálni fognak hagy pletykáljanak, majd megunják és lecseng. Ennyi. :)

Ha visszautasít abban sincs semmi kínos, legalább értékeli hogy milyen bátor voltál és te se könyveld el kudarcként, majd továbblépsz.

2018. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!